reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Suszi: a to mnie zdziwił rehabilitant. Piotr ma słabe rączki i nóżki. po miesiącu intemsywnych cwiczeń ( 3 razy w tyg. po godzine) zaczął robić zawrotne postępy. no fakt nie potrafi sam usiąść, ale rehabilitantka nad tym pracuje.
 
reklama
Brawo dla wszystkich brzdąców!!!

Moje Słoneczko chyba znów ząbkuje :szok: :szok: :szok: na przemian gorączka, biegunka + niestety, problemy ze spaniem, czyli marudzenie.
Ale za to coraz śmielej wspina się już do stania na nóżkach i doskonali siadanie. Cieszę się, że potrafi już z siedzenia bezpiecznie przechodzić do raczkowania - wcześniej nie wyglądało to ciekawie - :no: :no: .
 
u nas wchodzenie na lozko i schodzenie z niego. Potrafi ustac sam kilka sekund. Zadarzy mu się przejśc parę kroczków trzymając go tylko za jedną rączką. Wstawanie, chodzenie przy meblach opanowane perfect.
 
Martynce wteszcie udało się wypowiedziec to magiczne słowo- "mama"!!!!:-D

Felqua- ja tez jestem pod ogromnym wrażeniem postepów w mówieniu Jasia:szok::tak: :szok: :tak: :szok: :tak: Super!

Izka- to musi świetnie wyglądać, jak Karolek tak wstaje :-D :-) :-D :-)
Moja pociecha narazie opanowała do perfekcji wstawanie przy meblach (mogą to byc tez czyjes nogi:-D )
 
bartoszek kiwa glowka jak np. zapytam go czy chce herbatki, to robi wtedy :tak: i tak zawsze gdy on chce to o co zapytam, rozumiecie mnie :confused: :happy: bo jakos chyba zamotalam :-p
 
Agatka mni ostatnio rozbraja jak placze i rozpacza, najpierw placze i patrzy na mnie a jak nie chce jej wziac, bo widze ze wymusza to sie tak zabawnie poklada...smiesznie to wyglada, taki lament i ta minka zalosna przy tym ;-)
 
magdalena naucz bartka jeszcze kiwania na ''nie'' to sie bankowo upewnisz ;-)
mokkate no to sie doczekalas mamausiu;-)

no i wykombinowal ja wejsc na lozko:wściekła/y: noga na raczke od komody i smyk wdrapie sie na lozko:wściekła/y:
no i na wozek sobie wchodzi i staje jeszcze wiecej mama :wściekła/y: bo z wozka to sie wysypac moze

no i od wczoraj jak zrobi bam to sie podnosi bez trzymania czegokolwiek
 
Kuba ćwiczy samodzielne wstawanie - jak jest na czworaka to prostuje raczki i podnoci pupe do góry na prostych nóżkach - ale nie wie co dalej :-) w takiej pozycji spoglada na mnie i smieje się
 
Krzymul przydeptał swoje 11 miesięcy i tatusiowe 32 lata :-) - zaczął stawiać samodzielne kroki, upada podnoosi się i idzie dalej - bez trzymanki :szok:
 
reklama
Do góry