reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

GRATULUJEMY WSZYSTKIM MAŁYM TUPTUSIOM!!!!

u nas narazie dreptanie przy meblach i puszczanie się na chwilkę więc na samodzielne kroczki pewnie jaszcze co najmniej miesiąc poczekamy :happy:
 
reklama
Mój Staszek kilka dni temu zaczął chodzić na poważnie :-) Teraz robi to cały czas i cieszy się ze swoich umiejętności. Jak źle złapie pion to skręca i idzie nie tam gdzie by chciał. Ale wtedy hamulec w postaci upadku na pupę i obiera prawidłowy kierunek.
Powiedział też "mamma" :-D W końcu. Niestety chyba bez zrozumienia.
Wogóle mało mówi i nie słucha co mówi się do niego.
Całkowicie zlewa zakaz "Nie wolno", choć uważam, że wie co oznacza.
Załapał też co oznacza słowo "cycuś". Wystarczy, że powiem: "chcesz cycunia?" i już jest przeszczęśliwy. Wie również jak znaleźć cycusia. Podnosi mi bluzkę do góry i rechocze, że znalazł.
Jest po prostu boski.





 
My na kroczki też jeszcze spokojnie czekamy - bez pośpiechu - ...już czuje jak się nalatam za tym moim małym, wszendobylskim łobuziakiem - jak znam życie i Kube to on nie będzie chodził tylko biegał - ciekawe czy wraz z nauką biegania opanuje sztukę hamowania ;-)
 
gratulacje dla małych piechurów!!

bartus juz ze zrozumieniem wola "mama" "tata" "diadia" czyli dziadzia ;-) no ale chodzenie go zupelnie nie interesuje. wstaje o wszystko co mozliwe, chodzi bokeim przy lozku ale nie puszcza sie ;-)
a wczorja to wykombinowal raczkowanie w zwolnionym tempie!! tak to smiesznie wygladala, tak powolutko przestawial raczki i nozki :-D
 
Od nas tez gratulacje dla malych tuptusiow :-)

selinka chodzi ale ze swoim auteczkiem :-D a do samodzielnego chodzenia musimy jeszcze poczekac, ale gdzie sie tak spieszyc ;-) jeszcze sie nachodzi :-D
jak na razie dorwala miotle i nia wywiaja juz 30 min zerkam tylko zeby sobie krzywdy nie zrobila :szok: ale ona jest lepsza od wszystkich zabawek :laugh2:
 
Jako że ostatnio zastanawiamy się nad rodzeństwem dla Igi, postanowiłam spytać ją co o tym myśli:-Dpytam więc "Igusia chciałabyś mieć braciszka???" spojrzała na mnie badawczo i powiedziała nieeee. No to żeśmy się trochę pośmiali i pytam "a siostrzyczkę chciałabyś??"znowu chwila zastanowienia i usłyszłam "tahhh":-D:-D
rozbraja mnie ta kobieta..
 
:-):-):-)

od razu przed oczami staje mi mój brat, którytwierdzi, że Karolina jest MAŁA, A NIE GŁUPIA :-):-):-)

Widze Kasianka, że nić porozumienia z córką macie :-)
 
Brianek mowi Mama i Tata na zmiane:-)pojawiaja sie tez takie slowa jak Baba i Dada:happy:

Synek jak slyszy muzyke tanczy nawet jak jestemy w sklepie i gra cichutka muzyczka potrafi siedziec w wozku i sie gibac:laugh2:poprostu uzdolniony muzycznie!Dzis to bez trzymania tanczyl stojac na nozkach:-)slodko to wygladalo i CHODZI NA CALEGO!:tak:Kreci glowka nie nie nie.
Ulubionym daniem sa parowki i barszcz bialy!
 
reklama
moj maly czort ani mysli chodzic na czterech czemu nie za raczki tez ale sam w zyciu ma jeszcze czas nawet za jedna reke nie chce chodzic boi sie ale i na niego przyjdzie czas :)
 
Do góry