..aenye
Mama grudniowa'06
laski kuzwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie moge robic nic w pieprzonej ikei, bo mi sie wszystko w calach wyswietla, po angielsku i nie wiem, jak to przestawic!!!
a sciagam wersje pl!!!
mialam dobrze, ale przy okazji akcji z panda usunelam ten planner, teraz zainstalowalam znowu i tylko po angielsku. nosz fak...!!!
heeeeeeeelp?
nie moge robic nic w pieprzonej ikei, bo mi sie wszystko w calach wyswietla, po angielsku i nie wiem, jak to przestawic!!!
a sciagam wersje pl!!!
mialam dobrze, ale przy okazji akcji z panda usunelam ten planner, teraz zainstalowalam znowu i tylko po angielsku. nosz fak...!!!
heeeeeeeelp?
Hehehe


