reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Frodo rzeczywiscie cie daaawno nie bylo :-) Ale jakze milo cie znow goscic! :-D

Akurat dzis kiedy wzglednie mam troche czasu przed poludniem-jakos malo sie dzieje na forum.

Boze dziewczyny!A co u Pumi?Trzyma sie dzielnie?Jakos nie moge przestac o nich myslec....Na pewno da sie wyleczyc Dominisie!Zwlaszcza,ze tak szybko wykryto,ze cos jest nie tak!Wierze w to i modle sie o to...
 
reklama
helou
witaj frodo ponownie!
najlepsze życzenia dla 5-miesięczniaków - buziaczki od cioci i Tobiego!
Tobi nam ostatnio szaleje z jedzeniem. Jak było gorąco to rozumiałam, że w dzień mu się nie chce jeść, a nadrabia w nocy jedząc co 2-3h. Ale teraz w dzień je już znów normalnie co 2,5 - 3 h a nawet częściej, bo zdarzyło się i co 1-2. A nocy dalej co 2,5-3. Zadzwoniłam do pediatry i kazała go wreszcie dokarmiać. Mamy dawać Bebilon 2 wieczorem przed spaniem - tylko ,kurdę zapomniałam zapytać ile? ile Wy dajecie? i mamy wprowadzać zupki, czyli rozumiem że zaczynając od warzyw a nie od owoców. Ale te zupki to i tak raczej nie teraz, bo wyjeżdżamy, a na wyjeździe zaczynać od czegoś nowego to lipa. Ech, chyba mamy mleczko mojemu grubciowi już nie wystarcza.
A jutro wyjeżdżamy, najpierw nad jeziorka do Olsztyna, a później do Chałup na półwysep - dziadków odwiedzamy. Niby wszędzie jest net, ale czy będzie czas żeby zerkać tu do was?:confused: będę próbowała
 
Pandi i bardzo dobrze ,że zaczniesz dokarmiać..moze nie będzie tak często chcial cyca.....................a mleczko to zacznij o 60 ml i zwiększaj codziennie ..........i obserwuj czy nic się nie dziej.Albo zadzwoń jeszcze raz do pediatry i juz.Zacznij od marchewki, potem dynia........i pójdzie.
Na wyjeździe zacznij dawac....jak najszybciej powinnaś zacząć go dokarmiać
 
reklama
Do góry