reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

ja mam na 18 stycznia terminek ,lo to taki wstepny...badan jeszcze nie mam bo tu we Wloszech wszyscy sa powolni i nikomu sie nie spieszy...16 czerwca bede miala wyniki,26 czerwca (dopiero)...usg...czy to nie za pozno? a najlepsze jest to ,ze dzis lekarz dal mi wszystkie skierowania n krew i mocz stwierdzil,ze teraz nie ma sensu mnie badac i wizyte pierwsza mam na 3 lipca!!!!! nie wiem co o tym sadzic...stwierdzil,ze 16 jak zobaczy wyniki i bedzie cos sie nie zgadzalo to to mnie zbada od razu....no am nadzieje ,ze to nie bedzie konieczne tylko ta 1 wizyta tak pozno...no i usg
myslicie ,ze jesli lekko mnie pobolewa w krzyzuto normalne?
 
reklama
witam wszystkie styczniowe przyszłe mamunie. Powiem wam że byłam w lekkim szoku ile Was już tutaj urzęduje.. A ja myslałam że będe jedna z pierwszych:-)

Jestem mamą Juleczki, która 9 maja skończyła 2,5 roku.
Tak jak i wy w styczniu spodziewam się maleństwa. Wg moich obliczeń termin przypada na 23 stycznia (zwarzywszy na to iż tym razem zapamietałam datę poczęcia:-) ) wg przelicznika 16-18 styczeń(ostatnie cykle ponad 30 dni) u lekarza jeszcze nie byłam, ponieważ nie moge się zdecydować czy chodzić do tego mojego czy zmienić na ordynatora z szpilala na Goduli w rudzie Śląskiej. Moj lekarz jest przesympatyczny ale ma kijowe Usg . a zważywszy na moj wiek i leki które brałam ze względu na zapalenie krtani jakies 2 tyg temu wolałabym, zeby było widać co trzeba od samego poczatku:-)
pozdrawiam
Magda
 
Moj termin-jezeli zawierzyc internetowym kalkulatorom-22.01.2009. ostatnia miesiaczka 19.04.2008. jutro ide do gina i mam nadzieje to wszystko potwierdzic....Pozdrawiam! Ola
 
Ja mialam ostatnia @ 11 kwietnia. Kazdy kalkulator pokazuje co innego- wahania sa miedzy 10 i 25 stycznia, ale najczesciej pojawia sie 22stycznia,dlatego taka date obstawiam.Mam dlugie cykle(PCO) i dlatego owu byla pewnie pozno.
 
U mnie rowniez co kalkulator to inny termin (od 4 do 9 stycznia). Najczesciej wychodzi 6-7. Data wg usg: 6 stycznia :-) Wiec chyba przyjme, ze i wg kalkulatora i wg usg jest to 6 :-) Dziekuje z gory za wpisanie do tabelki :-)
 
Witam po raz pierwszy na tym forum.
Dzisiaj zobaczyłam swoje 2 kreseczki, ale WIEDZIALAM, WIEDZIAŁAM juz wczesniej!!:)
Dlatego kiedy tydzien temu była jedna kreska byłam przede wszystkim bardzo zdziwiona, bo od 2 tygodni czułam, ze coś sie dzieje. Po tygodniu, nieśmiała, blada, ale jest! Druga kreseczka. Jaka radość. Termin - przynajmniej wg kalkulatora opartego na obserwacjacj owulacji - 23 stycznia, a najsmieszniejsze jest to, ze ja tez sie urodziłam 23 stycznia;)
 
reklama
Do góry