reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić? Czym się bawić?

ale dokładnie masz tą z tako z tacką, taką jak wstawiłam fotkę?
czy ona jest stabilna? zadowolona z niej byłaś?
[/]

Ja mam bez tacki.Monia ,mam ją u mamy i jak będę u niej to ja sprawdze. Nie chce Cię wprowadzac w błąd bo nie pamietam.Bujałam nią Mikołaja jak miał dwa Iata więc powinna byc stabiIna.
 
reklama
BARMANKO juz pisalam na watku zakupowym o tym, ze chcialabym zakupic ta bujaczke... niestety nie wysylaja do angli, wiec szukam kuriera... mysle ze sprawdzi sie jako zabawka dla naszych smykow.co do bouncerka u mojej kolezanki sie sprawdzil, ale jak wsadzilam diane to nie umiala w nim skakac... wiec to zalezy od Marcelka czy bedzie potrafil skakac...corka kolezanki bardzo lubi bouncerek i czesto tak sie w nim zmeczy ze zasypia na stojaco.... :-)
 
Ostatnia edycja:
wyciągam temat ;-):tak:

jakie zabawki ostatnio kupiłyście dla swoich pociech?
którymi dzieciaczki bawią się najchętniej?...


 
wyciągam temat ;-):tak:

jakie zabawki ostatnio kupiłyście dla swoich pociech?
którymi dzieciaczki bawią się najchętniej?...

Barmanko...u nas dziewczyny sa zachwycone taka zabawka......

6624c9e72d9de47ade458ce783f7589c500x500.jpg


dostaly ja jak bylismy w Polsce w prezencie....potrafia siedziec i lapac kuleczki albo probuja wkladac je do srodka.....:-)

Kolejna zabawka ktora tez dostaly ...zreszta w podwojnej wersji (chrzesni obu dziewczyn nie skontaktowali sie ze soba i mamy dwie sztuki) to piesek z Fisher Price....



dziewczynki juz nauczyly sie gdzie trzeba wcisnac a najbardziej podoba im sie wciskanie serduszka....

kolejna ...( tez prezent) to taki puchatek z klockami z Fisher Price.....

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_288_10751_-1__97401_10001_

Ameli ma juz pierwsze osiagniecia w dopasowywaniu klockow....ale najbardziej i tak lubia jak im sie powklada klocuszki a one wtedy wyciagaja je z szybkoscia blyskawicy...:-D:-D:-D

A dla dziewczynek .....( kolejny nasz prezent) ktory ja uwazam za swietna , edukacyjna zabawke to czajniczek z Fisher Price. Dziewczyny lubia otwierac wieczko, sluchac piosenek i lubia odglos bulgoczacej i lejacej sie wody....:tak:



A moim kolejnym zakupem dla dziewczyn bedzie ta zabawka....

East Coast Activity Cube: Amazon.co.uk: Toys & Games
:-):-):-):-)


aaaa no i bym zapomiala o pianinku ktore tez budzi zainteresowanie....mialo byc prezentem dla synka naszego kolegi ale niestety dziewczyny sie do niego dobraly i juz nie chcialy oddac bo byl takiiiiii ryk ze hoo hooo.....
Pianinko to jest az do 36 miesiecy bo mozna pozniej na nim komponowac swoja muzyczke i spiewac z uzyciem mikrofonu.....a tak narazie dziewczyny ucza sie kolorow, odglosow zwierzatek, piosenek.....:tak:...a mikrofon sluzy do lizania...:-D:-D:-D

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_288_10751_-1__69941_10001_
 
Ostatnia edycja:
Ankzoc.....oj to widze ze u Was tez pociag sie sprawdzil.....:-)...u nas tak samo dziewczyny moga sie nim bawic i bawic...teraz juz wiedza gdzie trzeba nacisnac zeby jechalo a gdzie trzeba szukac odglosow zwierzat.....ale najlepsze sa i tak kolka w przczepce....:-D:-D:-D
 
joluś, tą fontanną z Playskool Marcelitko miał okazję bawić się u koleżanki, bardzo mu się podobała :tak: obserwował piłeczki które wylatują z fontanny :tak:
hihi jak byłam mała to pamiętam że tym sprzętem kuchennym sama się chętnie bawiłam - oczywiście nie był on z Fisher price, tylko taki zwykły ;-)
(wiesz co chyba nie załadowały ci się obrazki z 3 zabawek :-:)-(...a co to za pianinko? )

ankzoc, mam taką piramidkę z Fischer price, ale synek jeszcze nie załapał by układać krążki na tym kijku, tylko osobno bawi się tymi krążkami :sorry:
a ten pociąg to pamiętam jak kupowałaś - jak sie nie mylę Majeczka dostała na święta, prawda? ;-)
narzędzia mówisz... hmm muszę się rozejrzeć za czymś takim :tak:

ja planuje kupić taki bębenek...
2zpi6u1.jpg


 
reklama
jola466- tak pociąg jest super, szczególnie jak można go wywalić i pobawić się kółkami, czasmi też siedzi i pcha go sama do przodu i tyłu :-)

bramanka79- tak dobrze kojarzysz miała go dostać na święta ale w sumie nie dostała, bo miał go przywiść kolega i nie przywiózł. długa historia w kazdym razie kupiliśmy go później. Co do bebenków mam takie z fisher price, można je póxniej w walec złozyć i turlać, ale Maja nie jest zbytnio nimi zaintersowana, ale naprawde polecam ci ten warsztat
http://www.wszystko.dla.dziecka.pl/?p4727,interaktywne-muzyczne-bebenki-k8845-fisher-price
 
Ostatnia edycja:
Do góry