reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić? Czym się bawić?

reklama
Polecana ksiazka jest :_jackie_silberg_gry_i_zabawy_z_niemowlakami_nowa.
Wlasnie ja zakupilam.... jak otrzymam dam znac

Moja cora uwielbia podszczyoywanie po zeberkach- zanosi sie smiechem. Prukanie i calowanie stopek tez sprawia jej przyjemnosc :-)
 
Jakieś pudełka Ikeowskie czy coś takiego?

A ja mam swoją zabawkę-ideał. Niestety nie mam jej fizycznie :hmm: gdyż znajduje się ona w naszym gabinecie rehabilitacyjnym :rofl2: Jest to taki płaski żółty plastikowy miś z różnymi bajerami - ma różne pokrętełka, wałeczki, naciskany nosek piszczy. Coś na kształt panelu. Z tego co zauważyłam jest on tam główną zabawką, wszystkie dzieci aż się trzęsą jak go widzą, Lili rownież :happy: Do tego mała zaczyna produkować "taśmowo" ślinę :laugh2: Oczywiście przeszukałam już wskroś cały net w poszukiwaniu takiego, i pupcia :sorry: A podobno któraś z mam znalazła go na allegro za 19 pln :tak:

Chyba chodziłyśmy w to samo miejsce na rehabilitację, bo znam tego misia. I mój Karolek też szalał jak go widział :-)
 
Witam,

A wiec zostalam wlascicielka ksiazki: _jackie_silberg_gry_i_zabawy_z_niemowlakami_nowa.

Niestety ksiazka mnie nie zachwycila. Podzielona jest na kilkanascie rozdzialów tematycznych: np. rozwoj emocjaonalny, zabawy ruchowe. W kazdym z rozdziałow sa zabawy stosowne do pozczegolnych miesiecy. Zeby znalezc zabawy dla dziecka w wieku 6-9 miesiecy musze "skakac" po calej ksiazce :crazy:

Ubawilo mnie jak przeczytalam, ze mam udawac pieska (chodzic przed dzieckiem na czterech.....) i szczekac, aby zachecic je do raczkowania.:-D:-D:-D:-D
 
Ubawilo mnie jak przeczytalam, ze mam udawac pieska (chodzic przed dzieckiem na czterech.....) i szczekac, aby zachecic je do raczkowania.:-D:-D:-D:-D
hihi odlot :laugh2::laugh2:

a powiem wam iż podejrzewam że Marcelitko ominie etap raczkowania :eek::eek: że najpierw będzie chodził :szok::szok: (nie będzie piwerszym dzieckiem w rodzinie który "wywinął" taki numer:sorry:). jak biorę go do siadania, gdy go podciągam, to prostuje całe ciało i z pozycji leżącej przechodzi w stojącą... sam już stoi, oczywiście podtrzymywany, trzyma się za palec :szok::cool2: no coż... zobaczymy...

moniq, jola (kurcze mam nadzieję że odnajdziecie mnie tutaj ;-)), tak to jest ten trójkąt co jola wkleiła linka
ELC Activity triangle : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
tylko wiadomo że jak się samemu fotkę zrobi to to inaczej wygląda niż taka ze strony ;-) ona jest z firmy ELC (ale można ja kupić w Mothercare :tak:).

moniq, zabawek takiego typu jest masa na allegro (wpisz sobie w wyszkiwarke hasło: mula). ja szukając tam czegoś natknęłam się sprzedawce MAXLANDIA i nie wiem co myślec o tej osobie, niby wszędzie pisze że są to używane zabawki, wszystkie w jęz.angielskim, ale ona ma aż 10 stron! i zabawki się powtarzają.. zaciekawił mnie ten sprzedawca...bo szczerze - to nie sądzę by były to używane zabawki :sorry: podejrzewam że są to zabawki z "wystawek" albo takie gdzie zostały zniszczone opakowania albo... "lewe" :eek::eek: poza tym osoba na 99% jest w UK bądź w Irl :sorry:

 
barmanka ... ja bym Ciebie gdzieś nie znalazła??? jak śmiesz w ogóle we mnie wątpić ? :-p;-)
A w ogóle to właśnie nie wiedziałam gdzie mam wstawić te wszystkie fotki zamiarów kupna. Jakoś nie pomyślałam o tym wątku :rolleyes2: Nie wiem, może aknzoc zrobi z tym porządek i przeniesie naszą wczorajszą z jolą dyskusję tutaj :confused2:
Faktycznie ta zabawka taka sama jak joli. Musiałąm gdzieś indziej widzieć tę z pękatymi bokami (coś na kształt klepsydry) :tak:
A co do tego sprzedawcy to jest takich na allegro wiele. Np sprzedają całe zestawy zabawek i w co którymś zestawie jest taki sam chodzik-pchacz, stolik interaktywny itp. Myślę że jest to coś na kształt komisu. biera zabawki od prywatnych osób i je sprzedaje :confused2:
 
kurcze za bardzo nie wiem gdzie umieścić moje pytanie...a że rzecz się tyczy zabawek dla dziecka więc chyba tutaj to skrobnę... :sorry:

chcę kupić huśtawkę dla dziecka - czy możecie mi coś zaproponować?
ja myślałam o takiej z tako. wstawię fotkę przykładową. co myślicie o niej?
2m0ktv.jpg


i jeszcze myślę o skoczku... wiem że z firmy Lindam są naprawdę dobre, bezpieczne.. czy któraś z was miała z tym do czynienia? polecacie?
r7qc8p.jpg


no i jeszcze bym chciała jakieś zabaweczki kupić co by dziecko miało zajęcie i co by rodzina go ciągle na rękach nie nosiła.... może coś wybiorę z waszych zakupów, bądz prezentów na gwiazdkę....
 
Barmanko ,ja mam taką bujawkę po starszaku. Zajmuje trochę miejsca aIe jest ok.Nie mam jej w domu bo bym zaraz wsadziła Tomka i napisała odczucia.
 
reklama
Do góry