reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić? Czym się bawić?

reklama
Barmanko, ja nie planuję zakupu kojca. Ja jestem z rodzaju matek - "mało martwiących, chuchających" :sorry:
kochana ja to bardziej pod kątem - dziecko do kojca, mamuśka na forum BB :rofl2::rofl2:

bohaciefka super rymowanki :tak: właśnie podobne rymowanki pamiętam z dzieciństwa, bardzo je lubiłam. a dzieci przy tym się cieszą i same chyba nie wiedzą z czego hihi :laugh2:


 
Moze to dziwne ale moj bobas nie chce sie za bardzo bawic grzechotkami czy innymi rzeczami. Najlepsza dla niego rozrywka (zaraz po ciagnieciu mnie za wlosy i regularnym mnie opsiusianiem:-p) sa gazety itp. A wiec jak jestesmy w sklepie dostaje taka gazetke z promocjami i jest grzeczny :-)
 
No dziewczyny...widze ze mali intelektualisci nam rosna...:-D:-D:-D

a u nas ostatnim hitem jest torebka z wacikami na przewijaku....no masakra nie moge sobie wcale poradzic z przewinieciem a jak zabiore to ryk niesamowity..dodam ze torebka jest niebiesko rozowa....:-D
 
moja Jaga też lubi prase, hehe.. Najczęściej mieli paragony (gazetki sa ostre, wiectrzeba bardziej uważać, aby sobie nie wsadzila do oczka). Poza tym - jest wielce zainteresowana wszelką literaturą - dlatego czytam jej bajeczki -lubi sobie podotykać obrazki
 
Przyznam sie bez bicia ze nie mam talentu wokalnego ale mojemu dziecku to nie przeszkadza-wrecz przeciwnie- uspokaja sie i usmiecha jak do niego spiewam. A na dobranoc lezy u mnioe na raczkach i pusz\czam mu kolysanki z youtube.pl Dopiero wtedy idzie spac.
 
Ostraszko,Tsarino,Aga-Filip tez uwielbia prasę. Pochłania gazety(dosłownie).Jak do tej pory lubi grzechotki (najbardziej przypadła mu do gustu żyrafa z maty Tiny Love) oraz wszelkiego rodzaju pudełka i tubki z kosmetykami.
 
ja zwariwałam jak to przeczytałam:
Robienie pizzy

Mama jest kucharką, a dziecko kawałkiem ciasta, które ona wyrabia. Mama dotyka dziecka (głaszcze, podszczypuje, ugniata) opowiadając o robieniu ciasta, które składa się z jajek, mąki, drożdży, wody itp. Udaje, że kroi pomidory, kiełbasę, pieczarki, posypuje pizzę przyprawami i tartym serem. Następnie wkłada pizzę do piekarnika, a potem zjada.


tak przyrządzone dziecko musi być baaaaaaaardzo smaczne:baffled:
 
reklama
Tsarino kilka dni temu byłam za zajęciach integracyjnych u starszaka w przedszkolu i tam dziecko miało być... chodnikiem!! :-) Dziecko leży na brzuszku, a mama rączkami i paluchami udaje, że idzie np pani na szpilkach, pada deszcz...To się uśmiałam :-)
 
Do góry