reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Wczoraj Tosia nie miała już gorączki, a dziś rano znowu 38,2 :( na szczęście chce jeść, pije mleko....
Ale jest taka smutna, w ogóle się nie uśmiecha, nie śmieje. Patrzy i tylko czasem zapłacze :(
.
.
.
Mamy ulotki z fundacji:
Co sądzicie?
fddesign_ulotka_A6_podopora_1000szt-1.jpg
fddesign_ulotka_A6_podopora_1000szt-2.jpg
fddesign_wizytowka_90x50_100szt_podopora-1.jpg
fddesign_wizytowka_90x50_100szt_podopora-2.jpg
 
Ostatnia edycja:
@Itsaris dzieci tak mają jak są chore lub coś im dolega. U nas też zawsze ta szarość na twarzy i nieobecny wzrok. I też zawsze panikuję jak widzę coś takiego, bo od razu wydaje mi się że to coś poważnego. Więc spokojnie, jak gorączka spadnie to od razu Tośka lepiej się poczuje. Najważniejsze że chce pić. Możesz jej robić letnie okłady na czółko. Stan podgorączkowy 37-38 dobrze mobilizuje do walki z infekcja, więc spokojnie jak nie ma więcej niż 38,5. Tul małą, bądź przy niej, a na pewno szybko wróci do zdrówka!

Ps ulotka super, będę rozsyłać dalej!
 
@magda.lena91 Mam elektroniczny i na czole mierze...
Nam na czole zawsze!! Zawsze zawyża. Dlatego stosuje zwykły termometr do tyłka. Odejmuje pół stopnia i wiem, że pokazuje jaka jest rzeczywiście temperara. Nie jedna osoba twierdzi że te do czoła nie są odpowiednie, ja sama miałam ich sporo, z microlife itp i każdy przekłamuje. Spróbuj zmierzyć w tyłku, mam nadzieję, że okaże się że i w waszym przypadku temp będzie niższa.
 
Nam na czole zawsze!! Zawsze zawyża. Dlatego stosuje zwykły termometr do tyłka. Odejmuje pół stopnia i wiem, że pokazuje jaka jest rzeczywiście temperara. Nie jedna osoba twierdzi że te do czoła nie są odpowiednie, ja sama miałam ich sporo, z microlife itp i każdy przekłamuje. Spróbuj zmierzyć w tyłku, mam nadzieję, że okaże się że i w waszym przypadku temp będzie niższa.
Też tak robię. Pewna metoda. Te do czoła, ucha potrafią przekłamywać nawet o 1st.
Wczoraj Tosia nie miała już gorączki, a dziś rano znowu 38,2 :( na szczęście chce jeść, pije mleko....
Ale jest taka smutna, w ogóle się nie uśmiecha, nie śmieje. Patrzy i tylko czasem zapłacze :(
.
.
.
Mamy ulotki z fundacji:
Co sądzicie?
Zobacz załącznik 1009839Zobacz załącznik 1009840Zobacz załącznik 1009841Zobacz załącznik 1009842
Dzieci tak mają jak są chore. Ja też się zawsze martwię jak moje dzieci są chore. Ważne, że pije.
Ulotka super, Tosia pięknie zapozowała śliczny uśmiech:)
 
reklama
@Itsaris - co tu dużo pisać, ja sama wczoraj z moją córeczką prawie 7 godzin na SOR , gorączka, złe wyniki i nikt tak naprawdę nie wie, co jej jest.... To trudne dla mam, ale trzeba ufać i wierzyć.
 
Do góry