reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

ja mam zamiar zakupic taki jak Kasia wkleiła czyli do ucha i na czoło są świetne i nam lekarka poradziła,bo do tej pory miałam elektroniczny,nie cierpię rtęciowych i w domku u mnie nie ma(ja jako dziecko z siostrą pobawiłam sie własnie takim termometrem i spędziłam w szpitalu kilka dni bo niewiedzieli czy wzięłam do buzi czy nie,dlatego u mnie w domku go nie ma)
 
reklama
ja mam termometr do ucha jakiś taki kupiony w aptece - nie konkretnej firmy ale totalnie go nie polecam - za każdym razem pokaże co innego i w każdym uchu co innego - wystarczy że dziecko chwilę poleży na boku i już w danym uchu ma gorączkę...skusiliśmy się na niego niedawno bo już nie chciałam mojego męczyć pomiarami w pupie - Pod małą paszką jak się wiercił były mało dokładne) no i w sumie to strata kasy...chociaż mam nadzieje że może inne są lepsze...ale jeśli chodzi o rzetelność pomiaru to zaleca się jednak miezrzenie w pupie - u całkiem małych niemowlaków podobno w uchu też nie bardzo bo przewody słuchowe jeszcze za małe
co do pomiaru na czole - nie mam pojęcia
jeżeli ktoś chce tradycyjny elektroniczny to polecam taki jak mamy z miękką końcówką Termometr cyfrowy BRAUN PRT 1000 2lata Gwar+FV (585927250) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja też mam taki termometr do mierzenia w uchu i na czole CLATRONIC (nie chce mi sie szukać, żeby sprawdzic ale chyba tak sie ta firma nazywa) - na czole pokazuje bujdy kompletne co do pomiaru w uchu to trzeba chwile odczekać między pomiarami bo wtedy rzeczywiście pokazuje różne temp. ale jak sie odczeka z minimum 30sek to juz jest ok
 
Dziewczyny który materac polecacie, bo nawet nie wiedziałam, że taki wybór mamy:

1. piankow-kokosowy
2. kokos-pianka-kokos
3. 100% kokos
4. piankowo-gryczany
5. kokosowo-gryczany
 
reklama
Zdecydowanie najlepszy (choc nie ma co ukrywac, rowniez najdrozszy) bedzie materac lateksowy. Wszystkie jego parametry i zalety na głowe bija kokos, gryke , o piance nie wspomne. Nawet sam Zawitkowski (dla mnie guru i wyrocznia hehe :-D )zdecydowanie doradzal taki wlasnie. Jesli jednak nasze finanse nie pozwalaja na taki manewr, to ja wybrałabym kokos- gryka. Pianki bym napewno nie kupila. ;-)
 
Do góry