reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

MHYMMM o lateksowym nie słyszałam... Jak kupowaliśmy 3 lata temu to Zawitkowski polecał właśnie gryka-kokos... no ale cóz technika idzie do przodu ;-)
 
reklama
Hmmm, czyli jednak kokosowo - gryczany :-)
A jak kształtują się mniej więcej ceny tego lateksowego? Duża różnica w porównaniu z innymi materacami?? :tak:
 
ta lista to strzal w dziesiatke - ja z niej wywalam tylko sterylizator i podgrzewacz ;-)
pod reszta sie podpisuje wszystkimi konczynami ;-)
 
Podgrzewacz też?? Myślałam, ze to fajne urządzonko. Choć pewnie w zastępstwie można użyć mikrofalówke.
 
reklama
nie uzywalam ani podgrzewacza ani mikrofalowki!!! ja nie podgrzewalam po prostu -mleko robilam na biezaco - zawsze mialam zimna przegotowana wode, do czajnika wlawalam ciut wody - zagotowala sie blyskawicznie, mialam miarke ile wrzatku wlac do butli i ile wody zimniej wiec zrobienie mleka zajmowalo mi 5 minut (na naszym opakowaniu bylo napisane zeby je spozyc zaraz po przygotowaniu). Herbatke podawalam w temperaturze pokojowej. jak doszlismy do etapu sloiczkow to podgrzewalam je na gazie. mikrofalowka podgrzewa szybko, ale jedzonko tez szybko stygnie. w dodatku podgrzewa nierowno i mozna sie poparzyc choc wczesniej w innym miejscu temp. byla OK - sama nie lubie jedzenia odgrzewanego w tej maszynie wiec i dziecku tego oszczedzalam ;-)
 
Do góry