reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Mój pępuszek wczoraj tzn. 15tc 2d jak się zwinął w kuleczkę to miał od pupki do główki 9cm. Ale to był tak na szybciutko tylko sprawdzone, więc dr. nie czekał aż maluszek się troszkę rozprostuje. Ale rośnie moja kruszynka :tak:
 
To mój maluch też chyba do grubasków należy, w 18 tyg. ważył 290 gram, a teraz tj. w 20 (na nieplanowanej - alarmowej wizycie) 419 gram :-), grubasek.
Trochę się boję, bo ja i mój P. przy porodzie wążyliśmy koło 4500, a słyszałam, że jak rodzice duzi, to duże prawdopodobieństwo, że ich dzidzia też będzie duża, ale nie wiem, okaże się już niedługo.
 
reklama
To mój maluch też chyba do grubasków należy, w 18 tyg. ważył 290 gram, a teraz tj. w 20 (na nieplanowanej - alarmowej wizycie) 419 gram :-), grubasek.
Trochę się boję, bo ja i mój P. przy porodzie wążyliśmy koło 4500, a słyszałam, że jak rodzice duzi, to duże prawdopodobieństwo, że ich dzidzia też będzie duża, ale nie wiem, okaże się już niedługo.
tez sie tym przejmowalam ale to roznie bywa... nie sugeruj sie tym;-)

wszystko bedzie dobrze :tak:
 
Do góry