reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Po dzisiejszej wizycie tj. 22 tydz. + 2 dni waga mojego maluszka wynosi 544 gramy :-) długości nie da sie niestety zmierzyc, bo już mały nie mieści się w skali.
 
Bubasek chyba raczej nie grubasek;-) nasz synus tez wazy mniej wiecej tyle.. niop moze ciutke mniej (dokladnie 408g), ale mi sie raczej wydaje, ze to chudzinka..
 
Bubasek chyba raczej nie grubasek;-) nasz synus tez wazy mniej wiecej tyle.. niop moze ciutke mniej (dokladnie 408g), ale mi sie raczej wydaje, ze to chudzinka..
a to zobacz co aisha napisala wyzej, nad moim postem :

Nasza niunia też w 21 tyg+4 dni - ma 408 gr :-D
Całkiem duże te nasze kruszynki...

a moja dzidzia 2 dni mlodsza to pomyslalam ze grubasek :-D

ale nawet jak nie grubasek to i tak dobrze :-)
 
A mój synek wczoraj czyli 19tc1d ważył dokładnie 333g :-)
Z tego kalkulatora co kiedyś zostaw tu wstawiony to jest troszkę większy. Bo kalkulator wskazuje 260g. Rośnie moje serce ku uciesze rodziców :-)
 
dziewczynki nam tez lekarka nie podala wzrostu na usg polowkowym.. tez powiedziala, ze sie w skali nie miesci:-) mnie troche wgial ten tekst, juz myslalam ze nam wielkolud rosnie, a ona wtedy nam wytlumaczyla, ze im na usg polowkowym wzrost nie jest do niczego potrzebny i jest wartoscia, ktora ich tak naprawde nie interesuje, gdyz oni maja za zadanie pomierzyc i sprawdzic inne rzeczy jak np serduszko, czaszka itd.. a wzrost moze podac lekarz robiac rutynowe badanie usg:-)
 
reklama
Do góry