reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

Plecy bolą, kolana bolą, wszystko boli:-p ale mam super rehabilitanta hehe:-p ur. 3450 i 54 cm

EDYCJA
podane wymiary dotyczą Wojtasa, a nie rehab hehe
 
reklama
Plecy bolą, kolana bolą, wszystko boli:-p ale mam super rehabilitanta hehe:-p ur. 3450 i 54 cm

EDYCJA
podane wymiary dotyczą Wojtasa, a nie rehab hehe

Ooo no to kochana tym bardziej gratuluję takiego przyrostu masy, bo wcale nie był taki bardzo duży.

Mój Alex ma 8kg i 72 cm a urodzeniowa była 3375g i 56cm a wszyscy co Go widzą mówią że jest duży jak na swój wiek.
 
Mój Karol na ostatnim szczepieniu 15.09, czyli prawie miesiąc temu - na 5 i pół miesiąca ważył równo 10 kg i 73 cm długości za tydzień w czwartek idziemy znów, więc po zważeniu napiszę aktualne pomiary, a urodzeniowa 4230 i 60 cm.
 
mój Julek też gigant - ur. 3880 i 55 cm - a 31 sierpnia ważył 8100 i mierzył 68 cm:shocked2: a ten wynik osiągnął będąc wyłącznie na piersi, aż się boję go teraz ważyć jak już rozszerzyłam mu dietę - dla porównania starszy brat tyle ważył jak miał 11 mies:-D
 
Ostatnia edycja:
moj Filipek dzis ważył 8600 i poprostu jestem tak wsciekla po wizycie u pediatry ( noego w Wawie) bo powiedziała "ojej ja nie lubię nadwagi" i oczywiscie ze przekarmiam piersia dziecko, karmiac co 2,5 - 3 h a czasami nawet wieksze przerwy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
moj Filipek dzis ważył 8600 i poprostu jestem tak wsciekla po wizycie u pediatry ( noego w Wawie) bo powiedziała "ojej ja nie lubię nadwagi" i oczywiscie ze przekarmiam piersia dziecko, karmiac co 2,5 - 3 h a czasami nawet wieksze przerwy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

masakra nie lubie nadwagi:wściekła/y::wściekła/y: niech sie ugryzie nie powiem gdzie!!!
Zuzia urodziła sie waga 3550 i 55cm a teraz ma 73cm i wazy 8800g:-D Duza kobitka jest . ja sie nie przejmuje bo na pewno jej nie przekarmiam. Patrząc w książeczkę Marlenki to w tym wieku co zuzia wazyła więcej o 0,5kg i miała mniej cm a teraz mały chudzielec . Ma 4,5 roku i waży niecałe 16kg a ma wzrostu 114cm. Jest wysoka po mamusi i szczuplutka. Tylko nie je chipsów, pizzy i za duzo słodyczy. jakis cukierek w ciagu dnia czy żujke kwasnice:) Ni i marlenka to dziecko co biega non stop. jak była mała to powtarzała mi cały czas "musze biegac"
 
Aha- może pediatra sama ma nadwagę że jej nie lubi???? Przecież twój smyk rozwija się harmonijnie więc w czym ta baba ma problem:crazy::crazy: Może zmień lekarza???Popytaj wśród znajomych albo na Warszawskim forum???
 
moj Filipek dzis ważył 8600 i poprostu jestem tak wsciekla po wizycie u pediatry ( noego w Wawie) bo powiedziała "ojej ja nie lubię nadwagi" i oczywiscie ze przekarmiam piersia dziecko, karmiac co 2,5 - 3 h a czasami nawet wieksze przerwy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kurcze bo ci lekarze to wedlug mnie tepaki
Za malo wazy to zle za duzo tez zle
Dla przykladu powiem ci co mowili mi
Zmienialam 3 x lekarza
Pierwszy twierdzil ze w 5 tyg powinna wazyc 5600g i wedlug niej miala niedowage i alergie na mleko]
Drugi wmawial ze cos nie halo z mala
Dopiero trzeci powiedzial ze przyczyna jest zle dobrane mleko. Zmienilam na Humane i rosnie jak na drozdzach

Simran np teraz przybiera rownomiernie i jak bedzie jadla tak jak do tej pory (a je za trzech) to za 2 tyg podwoi swoja wage urodzeniowa...

Wiec rada

DZIEWCZYNKI!!! JEDNYM UCHEM WPUSZCZAJCIE A DRUGIM WYPUSZCZAJCIE!!!!
SAME WIEMY CO DLA NASZYCH MALUSZKÓW NAJLEPSZE. TO MY JESTEŚMY Z NIMI 24H NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU A NIE LEKARZE
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aha- może pediatra sama ma nadwagę że jej nie lubi???? Przecież twój smyk rozwija się harmonijnie więc w czym ta baba ma problem:crazy::crazy: Może zmień lekarza???Popytaj wśród znajomych albo na Warszawskim forum???


Lekarka była odwalona , chuda i mam wrazenie ze stara panna bez dzieci. Ale co do lekarza to już od razu zmieniam i na nastepna wizyte umowie sie do innego :tak::tak::tak:
 
Do góry