reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Izabela mój Adaśko też jest tłuściutki a radzi sobie znakomicie i jest jak perszing , dziś zaglądał znów do piekarnika.
 
Iza a ile waży Piotruś??? No fakt do swojego wzrostu to waży tak w sam raz nie ma za duzo do wzrostu. Babeczka powiedziała, że Kuba ma wzrost rocznego dziecka ale brakuje mi 1kg do wagi rocznego dziecka bo zazwyczaj niby ważą 12kg
 
dzisiajsze gabaryty mojej malej tluscinki (mierzone i warzone w warunkach domowych, wiec traktowane z przymrozeniem oka ;-)):
wzrost 76cm
waga 9600g
 
Izabela, to Maciuś pewnie coś podobnie. Zmierzenie go też jest trudne, ale mierzy coś ok. 74, a waży pewnie już 9,5 kg. W środę będę znać wagę, bo idziemy do pediatry (wybieram się już od tygodnia:-D)
 
reklama
NuŚka, tak, dałam właśnie te. Na początku się krzywił i nie wiedział co z tym zrobić:szok::-D. A potem fajnie je sobie skubał ząbkami. Na zamnkiętym wkleję fotki.
 
Do góry