reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Dziewczyny mam pytanko. Czy mozecie mi polecic jakies meble dzieciece? ladne a wmiare tanie? i solidne. Chcialabym z jakims wzorem "dodatkiem" ale tak zeby starczyly na dlugo i zeby w przyszlosci mozna bylo dokupic normalne lozko biurko itp (zwykle mebelki tez mile widziane). Potrzebuje szafe, komode i jakies poleczki, regal albo cos w tym stylu... pamietam jak kiedys dawalyscie linki ale nie chce mi sie zbytnio przeszukiwac watku.
A mebelki chcialabym nowe na nowe mieszkanie gdy sie wyprowadzimy bo moje ikejowskie pomalu sie rozpadaja... no i moglabym je wykorzystac gdzie indziej a mlodemu kupic nowe i solidne :)
 
Coraz bliżej do chrztu... No i wypadałoby sie za jakimś ubrankiem rozglądać...
Jakiego rozmiaru szukałybyście dla dziewczynki ok 66cm i 7,7kg na chwile obecna a chrzest za ponad miesiąc. hmmmm..... :sorry2:????????
mary mój Kuba ma 68 cm i chrzest będzie w wielkanoc i mam zamiar kupić mu ubranko na 74 :tak: , wolę podwinąć rękaw czy nogawkę niż żeby było za krótkie chociaż pewnie do tego czasu będzie idealne ;-)
 
mary mój Kuba ma 68 cm i chrzest będzie w wielkanoc i mam zamiar kupić mu ubranko na 74 :tak: , wolę podwinąć rękaw czy nogawkę niż żeby było za krótkie chociaż pewnie do tego czasu będzie idealne ;-)
W sumie to przemyślałam sprawe i wybierzemy sie jutro na miasto - moze znajde jakas sukienke, tak coby luzniejsza byla. Jakos wole namacalnie dobrać.
 
My chrzcimy dopiero w czerwcu jak pojedziemy do Polski, ale mnie sie wydaje ze 68 (takie jak nosisz teraz jesli mala ma 66cm) niewiele urosnie przez m-c, raczej do 74 nie dojdzie. Poza tym zalezy co chcesz kupic, bo jak np. sukienusie to moze byc wieksza troszke, musisz sie zdac na swoja intuicje:)
 
reklama
Do góry