reklama

zakupki dla naszych maleństw

Mona super wózeczek....
mi zostało kupiś wózek i kosmetyki dala dzidzi, dopiero mam mokre chusteczki, olwkę i gruszkę do noska, reszta czeka:tak:
 
reklama
Monika widze,ze rowniez duzo rzeczy masz w kolorze kremowym i brazowym.
ja rowniez :-D - posciel , wozek , kocyk ,ciuszki ....itd...
 
Powiem szczerze koral ze jakos drażni mnie takie sztuczne przypisywanie kolorow do plci dzidzi dlatego powiedzilam ze wazniejsze rzeczy chce miec w kolorze neutralnym, a i tak dzidzie bede ubierac w rozne koloru nie ma dla mnie znaczenia czy to chlopiec czy dziewczynka.:-D
 
jestem za:-) Monika co do kolorów....w co się ma to się ubiera i nie ważne czy córcia czy syn:-) wiadomo ze nie w koronki chłopca ale kolory nie grają roli :-)
 
No tak poki bedzie takim maluszkiem to nie ma wiekszego znaczenia kolor....ja sama mam tez jakies rzeczy rozowe czy czerwone np pomimo ze wiem ze bedzie synus.......Ale kilkuletniego chlopczyka nie ubralabym juz na rozowo....:-D
 
Dziewczyny, a kosmetyki jakie kupujecie dla swoich bobasow??
ja kupilam wszystko z NIVEA BABY no i sudocrem - mam nadzieje ze beda dobre...:-)
A doswiadczone mamy jakich firm uzywaly???
 
z kosmetyków to różnie... chusteczki i puder mam jonsona,
jeżeli chodzi o cudokremy do pupci:-) to nic tak się nie sprawdza jak linomag -
super maść czy krem.

a z kolorkami...to różnie - jakoś nie mogłam się dzisiaj przemóc
żeby Małemu kupić pajacyk w kolorze róż:-D ,

właśnie wróciłam ze sklepu...chciałam kupić jakieś pajacyki tak do spania, nie jakieś tam na wyjście...
w smyku i h&m tak średnio po 30 zl:no: , jakość smykowych taka sobie...
i o dziwo udało mi się nabyć dość fajne na sklepie: stary geant (teraz real) po 9 zł - jakość też dobra:-)



...hihi - oczywiście robiąc zdjęcie nie udało mi się wciągnąć brzuszka:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry