Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Bardzo ładna opaska GosiaGdzie wyhaczyłaś taką szeroką? Mi się też takie podobają, ale trafiam tylko na takie wąskie.
niby dla starszych dzieci to jest ale pasuje a mi też zależało na szerokiej bo nad morzem jakby był wiatr to jej uszy będzie zakrywać
a te wąskie się nie sprawdzają 
No te kostki super pomysli zolwik tez mi siebardzo podoba
chyba kupie jedno i drugie bo mala wyciagnela ostatnio prababci 100 zl z portfela i juz ine chciala oddac wiec dysponuje swoja wlsna gotowka![]()
oby tak częściej ;-)