reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

mi tez garsciami wlosy wychodzily ale zaczelam lykac witaminki "falvit" i sie uspokoilo ale za to teraz dostalam ogromnego lupiezu i nie mam czym go wypedzic. Moze macie na to jakies sposoby??
 
reklama
kjujik10 pisze:
mi tez garsciami wlosy wychodzily ale zaczelam lykac witaminki "falvit" i sie uspokoilo ale za to teraz dostalam ogromnego lupiezu i nie mam czym go wypedzic. Moze macie na to jakies sposoby??

Kilka razy w życiu zdarzyło mi się dostać łupieżu i zawsze wtedy kupowałam dwie saszetki Nizoralu (w aptace) kilka umyć (dwa, trzy) i łupież bye bye :)
 
ja mam pierwszy raz w zyciu probowalam nizoralu i nic kurcze z tego ale jeszcze go uzywam moze cos zadziala :)
 
catherinka pisze:
kjujik10 pisze:
mi tez garsciami wlosy wychodzily ale zaczelam lykac witaminki "falvit" i sie uspokoilo ale za to teraz dostalam ogromnego lupiezu i nie mam czym go wypedzic. Moze macie na to jakies sposoby??

Kilka razy w życiu zdarzyło mi się dostać łupieżu i zawsze wtedy kupowałam dwie saszetki Nizoralu (w aptace) kilka umyć (dwa, trzy) i łupież bye bye :)
nie można go używać karmiąc piersią Catherinka
 
mam za swoję!! - tak tu czytam o tych wszystkich lakierach, szmerach bajerach i co... postanowiłam po raz pierwszy w życiu pomalować paznokcie na kolorowo (bo akcji "kolorowy paznokieć " w wieku lat 5 nie liczę ) - dlaczego nie napisałyście, że to takie trudne????
każdy palec rządzi się swym własnym życiem, ręka z emocji rozedrgana...lakier tak jakoś nie bardzo równo... a tu jeszcze zmywacz się kończy...
A mąż nad głową stoi i się śmieje....
Uprasza się o szybkie wskazówki dotyczące tej jakże trudnej sztuki!!!!
 
ja wiedziałam, że tak będzie... pomoc potrzebna na cito! a tu pustki ;D - ciągle ponawiam próby... lakier mi się niedługo skończy a zmywać go będę chyba rozpuszczalnikiem do farb (całe szczęście zostało trochę po remoncie) - czy przy malowaniu lakier zawsze wychodzi poza płytkę? ::)

nie miała Iwona kłopotu kupiła sobie lakier do paznokci... :p
 
;D Iwosz, dlatego ja korzystam tylko i wyłącznie z lakierów "cielistych" lub bezbarwnych  ;D Nawet jeśli sobie troszkę "wyjadę" nim na palec czy skórkę to nie będzie widać, jak i ewentulanych nierówności ;D  ;D ;D
 
iwosz pisze:
ja wiedziałam, że tak będzie... pomoc potrzebna na cito! a tu pustki ;D - ciągle ponawiam próby... lakier mi się niedługo skończy a zmywać go będę chyba rozpuszczalnikiem do farb (całe szczęście zostało trochę po remoncie) - czy przy malowaniu lakier zawsze wychodzi poza płytkę? ::)
nie miała Iwona kłopotu kupiła sobie lakier do paznokci... :p

oj iwonka rozbawilas mnie na maxa ;D..............ja niestety  nie jestem specjalistka w tych sprawach .....wiec ci nie pomoge......
....................ale cie pociesze ze mnie w sobote  czeka to samo.......no bo trzeba jakos na te chrzciny wygladac ....prawda???:):)
 
reklama
ja podobnie jak catherinka tylko cieliste kolory stosuje ::) ewentualnie delikatne pastele albo bezbarwne odżywki ; , mocne kolory odpadają, chyba nigdy nie pomalowałabym paznokci na czerwono.. źle bym się czuła
to nie dla mnie :)
 
Do góry