• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
Czeka nas makaronowy tydzień chyba :szok:bo wczoraj nagotowałam także dziś pomidorowa dla dzieci a dla nas zapiekanka a na deser resztę ciasta i galaretkowe kostki :-D
 
U nas żeberka pieczone.
A Kuba zupka -marchwianka z brukselką i kapustą.:tak:
Dziś podobno Swiatowy Dzień Mężczyzny,zrobie karpatkę na wieczór,jak moja maruda mi pozwoli.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry