reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

U nas od początku za nim zaszłam w ciąże to już wiedzieliśmy że córeczka będzie miała na imię Klara a synek Jan :-)
 
reklama
u nas będzie Adaś albo Krzyś, a jeśli okaże się że to dziewczynka to Karolinka,Sara albo Zosia:happy2:
ale wszystko może sie jeszcze zmienic
 
och imiona...
ja będę sie głowic i głowic nad imieniem bo my pól czasu w pl a po w fr. i tak będę kombinować by pasowało wszędzie. a najlepiej by sie jeszcze tak samo pisało. bo my typowo pl nazwisko mamy wiec by chodź w fr nie mieli problemu z imieniem.
dla Marcelka najpierw wybraliśmy Eryk ( fr. Eric) ale później z czasem nam sie odmieniło na Marcel.
teraz mi sie podobaja dla chlopca: Damian, Daniel, dla dziewczynki: Laura, Daria.
ale jak będzie mieć na imię to jeszcze pojęcia nie mam.
 
Hej, to i ja dołączę:)
Chłopak - Tymon (z komiksy Tymon i Mistrz) :)
Dziewczynka - Weronika (po mojej mamie...)

Ostatnio spodobała mi się jeszcze Zuzia, ale to moze jako drugie, choć nie chciałabym, żeby dzieci miały 2 imiona.
 
U nas też jest niemały problem z imionami. Dziewczynka będzie Klaudia albo Nina.... Jednak ja czuję, że będzie to jednak chłopak a tu .... pustka totalna. Mąż wspomina o Mateuszu, mi bardzo podoba się imię Franek... ale żeby w urządzie zapisali Franek, a nie Franciszek, bo to już do nas w ogóle nie przemawia. Jeszcze ponad 7 miesięcy więc pewnie niejeden pomysł jeszcze wpadnie :)
 
A my jeszcze się nie zastanawialiśmy nad imieniem. Dla chłopca to mi się podoba Sebastian albo Kamil, a dla dziewczynki to nie wiem sama. W pierwszej ciąży jeśli byłaby dziewczynka to miała być Ewa, po mojej mamie. Może tak zostanie. W pierwszej ciąży odkąd tylko wiedzieliśmy, że będzie chłopiec to do brzuszka mówiliśmy Maciuś, a potem jak się urodził to nam się odmieniło i został Przemusiem :-) No i dobrze, bo teraz wszędzie na ulicach pełno małych Maciusiów, a my z takich co nie chcemy imienia które jest w obecnej chwili zbyt popularne.
 
takk nam sie wydaje ze duzo czasu na to mamy ale zleci nie wiadomo kiedy... :) my w poprzedniej ciazy bylismy bardzo niezgodni ja mowiłam Jeremiasz a mąż wymyślił sobie Apolloniusza :/ i żadne nie chciało ustapić, po urodzeniu ja zaczełam miec wątpliwości i myśleliśmy nad kacperkiem a moj M poszedł do urzedu i zarejestrowal narodzinki jeremiaszka i nie wyobrazam sobie aby inaczej sie nazywal:)... a teraz dla chlopca brak a jezeli dziewczynka to zawsze mwilismy ze bedzie Ania :) ale nie pewne ...
 
reklama
Do góry