reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

A u nas pomysłów brak.
Ciekawe, kiedy cos wymyślimy. Ostatnio mieliśmy imię tylko dla dziewczynki. Dla chłopaka do końca nic nie wymyśliliśmy.
To tak jak u nas, ostatnio od samego poczatku wiedzialam, ze bedzie Hanife, nawet gdy jeszcze plci nie znalam, innej opcji poprostu nie bralam pod uwage, imienia dla chlopca nie mielismy wybranego w ogole...

A teraz czekamy az poznam plec, po co sie wysilac i myslec dwa razy, ale ogolnie czuje ze to bedzie chlopak, wiec ksiege tureckich imion juz przejzalam, i jestem zalamana tyle tego, bedzie problem :/
 
reklama
U nas już od dawna funkcjonuje wersja, że to będzie chłopak. Jeszcze zanim zaszłam w ciąże to był dla nas mały Maurycy:D A jak będzie dziewczynka to nie mam pojęcia jak ją nazwiemy..
 
Nam podoba się Julia lub Zuzia dla dziewczynki :) (mi osobiscie jeszcze Tatiana ale mąż ktegorycznie sie sprzeciwia) a dla chłopca jeszcze się zastanawiamy :) mnie kusi Jaś , Kajtek lub Adaś no i Dawidek :pP



 
ja sie sugerowalam opisem harakteru do imienia, wybieralismy z Ł 10 imion ja 5 on 5. a pozniej z tego wybieralismy 5 ktora nam odpowiadało a pozniej do tych imion czytaliśmy opis;)
i tak robiliśmy do chłopca i dziewczynki:)
 
Ja od momentu, w którym się dowiedziałam o ciąży krzyczę o Dominiku. Skarb z kolei chciałby Tymona, ewentualnie Tymoteusza.
Nad dziewczynką nie myślimy jakoś. Pewnie zaczniemy dopiero, gdyby się okazało po usg, ze czeka nas córa :)
 
klavel piekne imie ma twoja coreczka
ja mysle podobnie jak ty myslalas, ze bedzie dziewczynka
inne opcji nie biore pod uwage moi chlopcy tez
a bedzie miec na imie Hania :-)

co do chlopca to myslelismy Leon,Leo lub Maurycy jak Vileyka
ale nasz mlodszy ma Marcel wiec zbytnio podobne wiec odpada
moj M jeszcze cos o Tytusie wspomnial ale mi nie bardzo lezy
 
U nas w powietrzu krąży Stanisław Bazyli, to w mojej rozinie bardzo energetyczne imiona, po moich dziadkach.
Dla dziewczynki nie mam pojęcia... :)
 
reklama
Odkład wiem ze jestem w ciazy zakochałam sie w Nince choc wczesniej nawet nie bralam pod uwage...Teraz mam w głowie tylko imie Nina!:happy:Wczesniej myslalam Weronika, Pola, Kaja. Dla chłopca Jakub lub Maks i tu sie chyba nic nie zmieni :tak:
 
Do góry