• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
reklama
FATALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!:-(:-( Muszę iśc do roboty, a moja Lenka jest jakaś niespokojna obudziła się z wielkim płaczem, myślałam że jak zje otworzy oczy to będzie dobrze, a tu nic płacz. Oczy zamknięte więc ją położyłam, teraz znów spi i co chwilę się budzi z rykiem np. teraz. Jestem załamana może to jakaś wstrętna choroba, że tak płacze ale temperatury nie ma. Kurde strasznie ryczy i się spina :-(:-(. Jestem załamana :-(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry