reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Cześć dziewczyny,
dawno mnie nie było, ale córcia była chora - jakiś paskudny wirus panuje :/ Całe szczęście już jesteśmy po chorobie :)
Marita29 ja również biegam do toalety każdej nocy :/ może ze dwie udało mi się przespać spokojnie, chyba że akurat wstawałam do toalety żeby pomóc córci zrobić siusiu :/
Pisałyście dużo o bólu głowy, mi chyba najbardziej pomagają zimne okłady oraz świeże powietrze. A jak wszystko zawodzi biorę paracetamol. Muszę tylko pamiętać, żeby od razu brać dwie tabletki bo ostatnio wzięłam jedną i nic nie pomogło. Dobrałam później drugą i niestety to również nie pomogło - a jak biorę dwie naraz to przechodzi już po chwili.

Moja córcia ostatnio mnie wykańcza, nie chodzi do przedszkola więc nie mam kiedy od niej odpocząć :( na ostro zaczął się u nas bunt dwulatka i objawia się głównie wielkimi histeriami z byle powodu i jakby tego było mało zanosi się płacząc :( Odpoczęłam podczas jej choroby bo miała gorączkę i całe dnie leżała w łóżku i przysypiała, ale znowu strasznie się o nią martwiłam :(

Wszystkie chwalicie się brzuszkami, a mi głupio dodać zdjęcie i chyba będę musiała się w końcu zmusić :D
 
U mnie ciśnienie okolo 105/65 ale teraz w drugim trymestrze i wyższe czasami sie zdarza.

Ja zjadłam hot doga i frytki :szok: tylko ze w cycki to juz chyba bardziej mi nie pójdzie...
 
Martita29 zazdroszczę tego hot-doga i frytek :) ja mam cukrzycę ciążową więc codziennie razowe pieczywko, warzywka, 0 owoców, 0 słodyczy, 0 soków ;(
Ale po porodzie (o matko, to jeszcze 5 miesięcy) się najem! Taaaa... jak będę karmić to może owoce i soki ale ze słodyczami też nie poszaleje :)
 
bluelovi nie, nie ja nie twierdzę, ze to babciny serial, po prostu tak mi się od razu z nia skojarzyło bo ona wielka fanka :)

aniabuu a to nie wiedziałam :) a Ty masz lekarza a nie położną? lekarza ginekologa? jesli tak to jakim cudem sie do niego dostalas? :) ja myślałam, ze ginekolog to tu taki lekarz-widmo :)

Drobi ja na ostatniej wizycie mialam ciśnienie 120/70.

Antus ja tez jeszcze nie dodalam zdjęcia brzuszka :) poczekam na dział zamknięty bo nie chcę by ktoś przypadkiem mnie rozpoznał tutaj ;)
duzo zdrówka dla córci życzę!
 
Oooooo chcę hot-doga... albo kurczakburgera...albo nie wiem sama co.
Moje ciśnienie w domu jest idealne 120/80, ale jak jestem u ginki to mam 150/110. Przez to musiałam prowadzić dzienniczek codziennie mierzyć ciśnienie.

My po USG, wsio wporządku, dzidziuś cały zdrowy :) ale płeć jeszcze nie znana. Ja nadal pracuję, ale mam już serdecznie dosyć. Nawet wstawać mi się nie chce. W weekend jedziemy do Zakopanego załatwić ślubne formalności :) co raz bliżej dzień "0"a my w czarnej d*****.

Może, któraś zmamusiek jest z Zakopanego i mogłaby doradzić?
 
Miladyyy a na kiedy macie ustaloną datę ślubu?
Byłam z mężem w te wakacje, na początku lipca w Zakopanem. Piękne miejsce, mąż zakochał się w górach :-)
 
reklama
Schauma masz prawo być taka jaka jesteś i czuć to co czujesz każda matka zachowuje się inaczej i inaczej przeżywa różne rzeczy :-) ale to nic złego, że tak czujesz, jak akurat z tych mam co nie chciałam wracać do pracy a musiałam, teraz pewnie też nie będę chciała iść do pracy tylko być w domu ale będzie trzeba bo pieniążki potrzebne
Beata super, że jednak odpoczywasz :-)
Martita ja wczoraj zjadłam lody i dużą porcję spaghetti :-D

hej kochane ja nie dość, że wstaje do WC w nocy to jeszcze córeczka mnie budzi kilka razy i jeszcze do tego nie mogę zasnąć, jestem zmęczona a nie mogę spać ciągle coś ;-) dzisiaj mam wizytę u stomatologa już się boję...a jakie plany u was?
 
Do góry