reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Magdalena zabilas mnie tym ciastem :) wygląda pycha

Karosznurek co za babsztyl, dobrze, że położna jej tak odpowiedziała, należało się
 
Karosznurek nie ma co się przejmować takimi "Paniami". Ja jak trafiłam na izbę i mnie przyjmowali to położna patrzyła na mnie dziwnie, dopiero gdy windą jechałyśmy na oddział to się odważyła i powiedziała, że myślała że mam z 18 lat dopiero jak podałam datę urodzenia to się zorientowała, że jestem po 30 :p powinnaś się cieszyć, że wyglądasz jak "dziewczynka" :)

Kejti tak samo smakuje, jest pyszne :)
 
A ja wróciłam po fizjoterapii mega rozluzniona, kobieta w 15minut dokonala cudu, niestety mam skrecona miednice i muszę ćwiczyć żeby dac radę urodzić.
Karoszurek daj spokój nie przejmuj się, mi to znów komentowaly ze mam mały brzuch bo wszystkie już do porodu. I też lekarz na obchodzi się mnie zapytał ile mam lat :)
A babka bezczelna :/

Kejti najszybsze ciasto to z torebki :-D

Wysprzatalam całe mieszkanie bo syfem już zaroslo a mamy mieć dziś gości...
 
Hej dziewczyny.
Keejti- dzięki za pamięć. Mama czwórki obecna;-) ;) aczkolwiek straaasznie zapracowana.

Podjęłam się remontu i zaczynam pomału wymiękać. Mój małżonek niestety ma tylko dobre chęci, a jak wiadomo dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane:crazy: Bierze się za coś, i po godzinie zostawia, a mnie szlak trafia, że jest rozgrzebane więc sama robię Uzależnił się od jakiejś chole.... gierki na komórce i kilka godzin potrafi tak grać.Całymi dniami zapierniczam, remont, dzieciaki , sprzątanie. Schudłam prawie 2 kilo w tydzień, staram się tylko nie dźwigać w miarę możliwości. Wczoraj na przykład prawie cały dzień składałam 2 biurka , szafę i szafkę z Ikei:baffled: Obiecuję, że jak odrobię się z remontem- choć nie wiem kiedy to będzie to wrócę pełną parą.
Muszę Was nadrobić, ale tak na szybko
Ivi- gratuluję Pani magister:happy2: Mam nadzieję, że teraz więcej Cię będzie na BB;-) ;)
Iza, Karosznurek- odpoczywajcie, trzymam za Was i Wasze maluszki bardzo mocno kciuki
Aob- spóźnione ale szczere najlepsze życzenia z okazji rocznicy. Mój też zawsze zapomina o rocznicach i po prostu po 10 latach już przywykłam do tego.

Tyle kojarzę:sorry: Zmykam poczytać, co tam jeszcze ciekawego się wydarzyło
 
Karosznurek o rany ale wredna baba, dobrze że położna zareagowała w odpowiedni sposób. Nie przejmuj się.
Mama4 kurcze rany boskie uważaj na siebie, Ty to jesteś taki facet w spódnicy :-) :) ale nie przesadzaj. Przywołaj męża do porządku przecież Ty nie możesz sama zajmować się remontem i skręcaniem szafek.
 
reklama
Mama 4 nie przepracuj się za dużo, pamiętaj o odpoczynku Ty i dzidzia najważniejsi;)

Karosznurek tylko się cieszyć, że mówią na Ciebie dziewczynka ;) ale tupet tupeten, niestety niektóre kobiety w ciązy trać rozum już całkowicie

Ja jak szłam na drugi poród na izbie przyjęc pielęgniarka przy wpisywaniu przyjęcia od razu do mnie ze to moje pierwsze dziecko, ja do niej ze to już drugi na co ona "oooo to pierwszy musiał być w bardzo młodym wieku"(a myślała ze mam jakoś 18 lat..haha na co ja jej, że no nie wiem czy tak wcześnie bo pierwszego syna rodziłam w 23 latach, hehe (drugiego 24 lata).. ale potem wszyscy na sali poporodowej mówili do mnie nie na Pani tylko po imieniu Justynka hehe mi to było miło
 
Do góry