reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

moja cora wczoraj u lekarza przekreciła sie sama z brzucha na plecy.Pani doktor była w szoku ze to dziecko takie silne(głowe trzymala i nogi wywijała) a dla mnie było to normalne nie wiem czemu:-p:-D
na kozetce u pani doktor nawet pełzała bo raczkowaniem nie mozna tego nazwac
 
reklama
Laila wlasnie sie przez sen smieje az sie trzesie ze smiechu...:-)
no a do mnie jeszcze nie do konca chyba swiadomie sie usmiecha, bardziej tak do siebie, do Aniolkow, czy do misiaczkow...czasem sie zamartwiam czy zacznie...
 
Ja zauważyłam u Tosi od dwóch dni nadmierne wydzielanie śliny. Rączki też pcha do buzi - przeważnie wtedy jak nie ma smoczka a chce ssać( głodna wtedy nie jest:-) )
 
Nasz Maciuś też potrafi przekręcić się z brzuszka na plecki,świadomie się do nas uśmiecha i jak ma dobry chumor to pięknie z nami rozmawia oczywiście po swojemu.:-D:-D:-DNoi zagaduje zabawki w swoim łózeczku:-):-):-)
 
Strasznie szybko rozwijają się Wasze dzieciątka :tak: Milence jeszcze daleko do przekręcania się z brzuszka na plecy... na razie udaje jej się tylko z boczku na plecki. Główkę trzyma jeszcze słabiutko jak się ją na brzuszku położy. Ale za to gaduła z niej niezła :-D Dzisiaj udało jej się wydać z siebie odgłosy przypominające "ełku" "ojejku" i "okej" :-)
 
Martyśka przekreca sie z pleckow na boczek. Z brzuszka na plecki nie zauwazylam, chyba dlategoze rzadko klade ja na brzuszku. a jesli chodzi o gadanie to swietnie jej idzie. probuje powtarzac rozne "trudne slowa" np. hej, co w jej wykonaniu brzmi jak "eee":laugh2: ale faktycznie zauwazylam ze laczy kilka zglosek w dziwnie brzmiace ciagi, tak jak u Twojej Milenki Joasiek:tak:
 
Wkładanie rączek do buzi tez u mojej Zosi zauwazyłam czyzby to juz ząbki ?:szok: a co do przekręcania to z boczku potrafi sie przekręcic na brzuszek ale odwrotnie to nie :tak: głowke trzyma bardzo ładnie, ale chyba nie mozna za długo jeszcze trzymac dzidziolka w pionie tak zeby głowke sama trzymała.
 
reklama
Do góry