reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

reklama
Tycia pod nickiem miałam kiedys avatar ale juz nie mam jak baza forum poszła w kosmos, a ja ciągle nie mam czasu żeby sobie nowy zrobić :sorry2:
A to "naruszenie" to przypadek, Ewa coś tam niechcacy kiedyś kliknęła, ale to już dawno wygasło i wogóle w żaden sposób nie ograniczało mi niczego na forum na szczescie :tak:
 
Ja nie mialam pojecia do czego sa te oznaczenia.Agusia,czy jest jeszcze cos czego nie wiesz o tym forum?:-D
 
Mi na Bydgoskiej BB też niedawno koleżanka przez pomyłkę wcisnęła naruszenie (nie pamiętam czy Wam o tym pisałam), napisała do admina, że to pomyłka, niby anulowano je, ale ślad pozostał. Tak to już jest urządzone to forum.
 
U nas w pracy dzisiaj obchodzimy Dzien Kobiet:-p Kobitki (a jest nas 6) dostały po kwiatku i dużym kartonie środków czystości:-p Mam zapas proszków i płynów do płukania na pół roku:sorry2:
 
reklama
No to juz wiem wszystko......
18 marca do pracy....na szczescie w tym tygodniu jak zaczynam, weekend bedzie wolny.....:sorry2::-)
Oj i powiedziano mi ze egzamin czeka mnie jakos na koniec marca badz poczatek kwietnia....wrrrr....zdecydowanie za szybko:baffled::confused:
I oswidczenie wkoncu mi wysla, no i na tyle bedzie.......
Juz sie boje....:shocked2:
 
Do góry