reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

Kasiad,czemu tak dlugo bylas w szpitalu?Byly jakies komplikacje?Ja nie wytrzymam tyle w szpitalu:no:.
Miałam komplikacje, ale to nie powód, wszystkich, którzy przeszli operację czyszczenia zatok trzymali tak długo. Ale, Tycia, w Twoim przypadku może być inaczej. Ja miałam zajęte zatoki po źle przeprowadzonym zabiegu usunięcia zęba trzonowego przez chirurga szczękowego, zrobiła mi dziurę do zatok i nie zaszyła tego odrazu (powinna sprawdzić, czy nie zrobiła się dziura). W efekcie doszło do zakażenia zatok i zrobiła się przetoka między jamą ustną a zatokami. Operację miałam robioną na chirurgii szczękowej metodą Boruckiego i Kaldwell-Luka (czy jakoś się to podobnie pisze) w pełnej narkozie. Zresztą to było z 10 lat temu, teraz mogło się wszystko zmienić :tak:
 
reklama
Czyżby już tylko same barany karmił? Ja też baran. Ja też nie mam zamiaru przestać karmić z tego powodu, ze ktoś mi coś powiedział. Pytałam tylko czy macie jakiś skuteczny sposób, żeby się odczepiły.
Ja też baran.A cycuś raz na dobe.:-D:-D:-D:-D
 
Koniec tygodnia i koniec miesiąca... UFFFFFFFFFFFFFF
Jestem mega totalnie absolutnie zrąbana.... :baffled: dawno nie byłam aż tak przemęczona.... :nerd::-(
Takie są niestety minusy pracy w systemie prowizyjnym :angry:
 
Koniec tygodnia i koniec miesiąca... UFFFFFFFFFFFFFF
Jestem mega totalnie absolutnie zrąbana.... :baffled: dawno nie byłam aż tak przemęczona.... :nerd::-(
Takie są niestety minusy pracy w systemie prowizyjnym :angry:
Nie narzekaj, są też plusy, zazwyczaj widoczne właśnie na koniec miesiąca na koncie.:-D
 
reklama
ewamat no tak.. :zawstydzona/y::sorry2: Dzięki temu jestem tylko przemęczona, a nie sfrustrowana.
U nas właśnie zaczął się sezon, więc roboty jest mnóstwo...
Są jeszcze inne plusy.. pracuję z naprawdę fajną ekipą. autentycznie lubię tam chodzić i kocham swoją pracę :tak:
 
Do góry