reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mysl o porodzie

reklama
Lucyann no tych akurat nie widziałam, ale bebelulu rządzi, to chyba wiodąca marka, mnie przekonuje len, bo flanelcia albo zwykła bawełna wydają mi się słabe. Zdecydowałam sie już na hamalu, można regulować rozmiar, ma ściągane boczki, przez co można karmić dyskretnie nawet w miejscu publicznym, dodatkowo jakąś kieszonkę na drobiazgi, no i opcję przerobienia na hamak. Niestety nie mam TVN style wiec wszystkie te cudne programy mnie omijają.
Megusek podsyłaj szybko więcej takich cacuszek, podejrzewam, że za miesiąc mój pęcherz nie zniesie już takich salw śmiechu ;)
 
Megusek Goralka ja jeszce nie dalam swojemu Lubemu do poczytania ale stawiam na to ze on sie bedzie mocno chichral a nasz maly przy tym sie niezle na fikal....!!!hihihihihi ;D :laugh:
 
A ja poszłam na kompromis, kupilam laktator Avent ale uzywany. Jakas mam uzyla go tylko kilka razy. Wszystkie zapasowe elementy sa nowe, wszystko dziala bez problemu. Dalam ok 60zl na allegro. Jestem bardzo zadowolona. Do tego dostalam jeszcze gratisy: nowe silikonowe oslonki na sutki ( gdyby dziecie w pozniejszym stadium rozwoju pomyslowosci gryzlo mame ) , dwie nowe buteleczki AVENT. Polecam wie, szukajcie okazji, bo cholerstwo choc fajne strasznie drogie jako nowe. No i nie wiadomo czy tak naprawde i jak dlugo sie przyda.
Co do chust postawilam na bebelulu. Jest naprawde fajna. Ciekawe, czy podpasuje malemu. :):)
 
na ogólnym odpisały mi na temat chust, mówią, ze bebelulu za duże, workowate i za drogie, hmmm no to teraz mam myśleniace
 
No wybór jest trudny. Bebelulu ma u mnie plusa za doskonałe wykonaie ( nie lubię lipy ), solidny, gęsty materiał, podparcie pod główkę, regulacje na pasku. Czy takie duże to nie wiem, dzidziuś szybko rośnie... Cena, cóż, chyba dla dzieci niewiele jest tanich rzeczy.
 
Goralka a przymierzalas ? jak nie to blagam nie nakrecajcie mnie na ten temat pewnie wsszystkie kupimy te same i bedziemy sie hihrac z siebie!!! wkoncu wiem co najlepsze!!! ;D :D
 
reklama
Góralko, mówię o modelu Lulu gdzie dzieciaczka mozna nosic od momentu urodzenia do 12 kg. Wiecej i tak nie wytrzyma mój kregosłup :)
 
Do góry