• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze dzieci rozrabiaki

reklama
ja tutaj chyba wypowiadać się nie powinnam bo na naszym spotkaniu dziewczyny powiedziały że Lenka taka grzeczna, no to nie będę na nią narzekać ;-);-)
ogólnie ma teraz etap krzyku w różnej tonacji :baffled::baffled:
 
ja tutaj chyba wypowiadać się nie powinnam bo na naszym spotkaniu dziewczyny powiedziały że Lenka taka grzeczna, no to nie będę na nią narzekać ;-);-)
ogólnie ma teraz etap krzyku w różnej tonacji :baffled::baffled:
Grzeczniutka ,potwierdzam.Próbke tej tonacji słyszeliśmy.Ma mocny głosik Lenka!:-D
 
mama mama mama ubuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :szok::ninja2:i smrud
patrze a ta glizda wzieła slimaka rozgniotła w rekach i dziub miała brudny( tez wiec nie wiem )czy nie probowała zjesc:rofl2:
umyta , poszła dalej na balkon i nie wiem gdzie znalazła zwłoki / resztki slimaka i dalej gniecie
no sadysta mi rosnie:rofl2:
 
Hehe, z Sary żadna sadystka, dzieciaki lubią rozgniatać robaki i ślimaki, moje przynajmniej lubiły wszystkie.
Oli jak idziemy ma spacerze i pełznie sobie po dróżce ślimak, to koniecznie chce go poszturchać butem :rofl2:
Ale weszłam na wątek, żeby się poskarżyć, że z Oli zrobił się okropny szkodnik, co chwilę oddziera mi kawałki tapet w przedpokoju. Już by się remont prosił, ale chyba poczekam, aż przejdzie szkodnikowi. Jak narazie to podklejam stale klejem, niedługo będę miała same łaty :baffled: Oprócz tego muszę zmienić miejsce tabletek do zmywarki i środków chemicznych, bo miałam po zlewem w wysuwanej szafce, Oli się do tej pory nie interesowała tym, ale niestety zaczęła. Wyciąga tabletki i próbuje je gryźć :angry:- każda jest zafoliowana, ale w końcu folię też może rozgryźć. A inne środki chemiczne mają niby zabezpieczenie, ale licho nie śpi, jeszcze gagatek sobie z nim poradzi, lepiej nie ryzykować. A takie to było wygodne miejsce pod zlewem, a teraz będę musiała tam trzymać jakieś produkty żywnościowe pewnie, a chemia pójdzie na wyższe półki :dry:
 
reklama
mama mama mama ubuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :szok::ninja2:i smrud
patrze a ta glizda wzieła slimaka rozgniotła w rekach i dziub miała brudny( tez wiec nie wiem )czy nie probowała zjesc:rofl2:
umyta , poszła dalej na balkon i nie wiem gdzie znalazła zwłoki / resztki slimaka i dalej gniecie
no sadysta mi rosnie:rofl2:

no cóż francuska kuchnia podobno nie jest zła :-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry