reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parapetówka Marzeny :) Wstęp wolny :P

Tak. Kot biega po schodach tak, że kiedyś z nich zleci i się dowie jak to miło :) Jak nie ma obcych to jest już bezproblemowo.

Oj Jolek jak możesz nie kojarzyć :p Pierwsze Święto, środek nocy i ... laptop na wyspie w ciemnościach :D:D:D
 
reklama
Maja no i ze schodów byś spadła;-):-D
Jolcia ja też na diecie ale ciacho jedno nie zaszkodzi. ;-):rofl2:

Marzenka rozumiem że dobrze się Wam mieszka. Domek przepiękny z zewnątrz to się nie pali powoli zrobicie i to.
 
częstuje się niebieskim drineczkiem a w zamian Pani domu wręczam < prezent niespodzianka > :-)

ojj ojj jak ślicznie :-) szczególnie podoba mi się kuchnia :tak: piękne połączenie kolorów :tak: a jeszcze te bambusy jak dojdą u la la :-)
łazieneczki super w nowoczesnym stylu :tak:
fajowski nie typowy kominek :tak: a te schody mmmm ale fakt ciutkę bym drżała o dzieci ;-) i o tych co za dużo tych drineczków się napiło :-p

wrażenia ogólne bardzo pozytywne :-) dziękuje i na koniec poczęstuję się ciachem ;-)
 
Marzenka!! ja o wodzie ... ale chętnie pozwiedzam :-D
wystrój rewelacja, kolory piękne ... bardzo mi się podoba i super wygląda to malowanie z fakturą :tak:
Przestronna chatynka nie ma co! Tylko pozazdrościć ... teraz to biegi i konkursy i zabawy w chowanego będą pełną parą odchodzić.
 
to dla mnie ten niebieski, czerwony i zielony:-D ciastka też chętnie:-D

marzenka fiu fiu, takie wszystko nowe, aż strach dotknąć.Piknie, i najbardziej to mi się łazienka podoba, ale bym zaległa w wannie, chyba sobie napuszcze wody...
a schody- no cóż, ,mogę z nich spaść, jak chcesz oczywiście, w samych skarpetkach pójdzie mi gładko:cool2:
 
Marzenka no dom jak marzenie po prostu, bardzo mi sie podoba.
A masz ogródek? Synus bedzie mial gdzie biegac?

Zamawiam niebieskiego bo tak ladnie wyglada mi. Ciacho tez chętnie zjem ja tam nie jestem na diecie:-D
 
Ja tez i ciacho i drineczka poproszę:) Marzena, chata jak się patrzy, cudna po prostu! A ten fiolet na dole - bombastyczny!!! Zrób proszę fotę z zewnątrz, albo opisz chociaż jak dom wygląda: dach dwu czy czterospadowy, z garażem czy bez?:)
 
reklama
wielkie wow:szok: ślicznie Marzenka!
Kolory cudne, kolor w salonie moje bajka, w kuchni też ślicznie, łazienki obie piękne,
Będziesz moim doradcą w przyszłym roku:tak:
Biorę drinka i ciasteczko:-)
 
Do góry