reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
Z tym przekręcaniem się to u nas bieda. Jąs siły ma sporo, ale leniuszek z niego. Jak mu się na brzuszku znudzi to zamiast się przekręcać zaczyna wrzeszczeć... ::)
Ale za to, jak leży na pleckach i pociągnę go lekko do góry za obie rączki to ładnie już trzyma główkę, która nie ucieka już do tyłu.
 
Pytia moj tez jest leniwy i woli powrzeszczec zeby go przekrecic ale zdarza mu sie ze sam to robi
 
mokkate pisze:
No i udało mi sie ja przytrzymac kilka minut na brzuchu.
I zamiast podnosic główkę podnosiła .... PUPĘ. ;D ;D
I to całkiem wysoko.
Moja Majka polozona na brzuszku to tez najchetniej podnosi pupcie zamiast glowke,a tak w ogole to nie lubi lezec na brzuszku-do tej pory tylko raz usnela na brzuszku i to na pol godzinki,a zeby ja polozyc kiedy nie spi to musi byc w wyjatkowo dobryn chumorze,aby nie zaczac chisteryzowac.Nie wiem jak to bedzie z tym raczkowaniem,skoro nie lubi cwiczyc miesni plecek i raczek... W sumie najlepiej jej sie udaje usmiechac sie i gadac...po swojemu ;D .Z nia to mozna niezle dialogi przeprowadzac- patrzy ci w oczy i gada,najczesciej to aaa,uuu,auaa ,uuaa i w tym stylu...acha,no i buu ;D .A kiedy sie budzi w nocy to samoistnie sie do mnie usmiecha,j wcale nie musze(a i nie chce bo jestem w sumie nieprzytomna).No to chyba bedzie artystka,albo (nie daj Boze) politykiem,albo prawnikiem...ale napewno nie sportystem,hehehe.
 
to i my sie pochwalimy:
bartus umie juz przekrecic sie z brzuszka na plecki i calkiem szybko to robi gdy tylko go polozymy na brzuszku :)
trzyma mocno glowke w gorze (gdy jest na brzuszku)
mowi ahhh i ehhh czasem powie ohhh :D
smieje sie ale przez sen, nadal czekamy na swiadomy usmiech nie na spiocha ;)
 
Patryk polozony na brzuszku podnosi dupke. Glowke podnosi odrobine i konczy sie to wielkim placzem. Generalnie nienawidzi lezenia na brzuszku. Troche sie martwie tym podnoszeniem glowki bo w koncu ma juz 2 miesiace.
 
podnoszenie pupki to popularne zjawisko u naszych maluchów - moja to samo!!!

A wczoraj uraczona zostałam pierwszym świadomym uśmiechem. Myślałam, że popłaczę się ze szczęścia!!! :)
 
Patrycja położona na brzuszku podnosi głowę i ogląda świat. Jak jej się znudzi, to "pada na twarz" i głośno domaga się zmiany pozycji :D
Przekręca się natomias z boczku na plecki, zaczyna po swojemu już do mnie mówić ;D (głównie są to godziny 4-6 nad ranem :D ) Niekeidy wydaje mi się, że mnie poznaje i się do mnie uśmiecha... :laugh:, a i wpatruje się w zabawki :D
 
Dziewczyny, a czy ktoras z Was ma w domu i puszcza maluchowi "Muzyke bobasa"?Ja mam juz az trzy(jest ich 5) i puszczam majki-podoba jej sie bo niekiedy potrafi nawet sama przestac plakac,sluchajac muzyczki, a od wczoraj zaczela do niej gadac-szczegolnie kiedy sa jakies odglosy dzieciecego smiechu czy mowy.
 
reklama
ja też mam, chociaż puszczałam ją na początku naszej wspolnej drogi :) I faktycznie Karola słuchała muzyki, usypiała przy niej.

Ale my już wymiękliśmy słuchając tego non stop :)
 
Do góry