• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

reklama
kate, bomba pomysl z ta kuchenka w srodku :-)
super
kamila, rob tak ;-) hehehh :-D ja mam tak wlasnie mniej wiecej i jest SUPER. nie mam niskiego cisnienia w gazie, skad :-) przeciez bedzie ci to robil gazownik jakos, to juz zle nie zrobi!
a kaloryfer tez jakas szafka mozna zabudowac w sumie, ale ja bym juz tak nie robila. terazniejszy pomysl super, masz fajny, duzy blat pod oknem, wsio jak trzeba :-)
 
Super pomysł z tym wątkiem;-)
ja się do was zgłoszę z zaprojektowaniem kuchni i łazienki (Ale to na wiosnę dopiero:-D)
bo pierwsze zaczniemy robić wylewki bo mnie ta pierd.... podłoga dobije:wściekła/y::wściekła/y:
trza chodzić na palcach zeby nie skrzypiła:wściekła/y::wściekła/y:
niech żyję stare budownictwo:wściekła/y::wściekła/y::crazy:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry