..aenye
Mama grudniowa'06
kamilko, ja mimo wsio uparlabym sie przy tej lodowce w miejscu kuchenki, ale jak wolisz :-) hmm, szafki glebokie sa na 60, nie? cos kolo tego. to czemu takie male drzwiczki ci wychodza? ale zgadzam sie, min 50cm powinny miec drzwiczki szafki naroznej, zeby bylo wygodniej :-)
a kaloryfer mozna fajnie zaslonic taka hmm roleta jakby, co w ikei jest - takie suwane, sztywne cus, na dowolna dlugosc. a material moglby byc ognioodporny jakis (to pewnie mozna kupic w jakis sklepach tapicerskich).
a gaz mozna ciagnac na wezyku (ja mam tak, 60 czy 70cm przeciagniete).
a kaloryfer mozna fajnie zaslonic taka hmm roleta jakby, co w ikei jest - takie suwane, sztywne cus, na dowolna dlugosc. a material moglby byc ognioodporny jakis (to pewnie mozna kupic w jakis sklepach tapicerskich).
a gaz mozna ciagnac na wezyku (ja mam tak, 60 czy 70cm przeciagniete).
i jest megaaaaaa duż miejsca, tym bardziej, jak masz kosz obrotowy, to jest miodzio
