kamila1983
Fanka BB :)
ja jakos też w domu nie odczułam ze brakuje, ot zwykła rodzina od 1 do 1 
na wakacje do USA zawsze jezdzilam popracowac garderobe wymienic
i jakos było. Pracuje od 16 roku bo sama chciałam
najpierw na wakacje tylko potem po maturze cały czas i tak studia dzienne i praca bo chiałam miec swoją kase :-) taki pracus ze mnie 
A teraz siedze w domu na marnym wychowawczym maeno pracuje za duzo to on nie zarabia ale nie jest zle starcza narazie gorzej bedzie jak wyniesieme sie na swoje i zaczniemy dopieszczac mieszkanko
coś czujje tez naleśniki z cebulą
A wszystkich podziwiam co radza sobie w takich sytuacjach

na wakacje do USA zawsze jezdzilam popracowac garderobe wymienic
i jakos było. Pracuje od 16 roku bo sama chciałam
najpierw na wakacje tylko potem po maturze cały czas i tak studia dzienne i praca bo chiałam miec swoją kase :-) taki pracus ze mnie 
A teraz siedze w domu na marnym wychowawczym maeno pracuje za duzo to on nie zarabia ale nie jest zle starcza narazie gorzej bedzie jak wyniesieme sie na swoje i zaczniemy dopieszczac mieszkanko
coś czujje tez naleśniki z cebulą A wszystkich podziwiam co radza sobie w takich sytuacjach
narazie zostaje stara kuchenka bo ma dopiero 2 lata i jest w super stanie potem dokupie szafke i zrobie ładniejsza jak kesz sie uzbiera :-)
astanawiam się czy nie powiesić jeszcze jednej takiej poziomej nad ta ze szklanymi drzwiczkami