reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

szafa to do sypialni.
Jak na swoją pojemność była najtańsza (809zł)
więc mi nie trujcie ze nie za bardzo, bo bardzo to mi szafy za 3 i pół koła, ale to tak jak z tymi kuchniami.
Może kiedyś,aczkolwiek wolę gdzieś za to pojechać :cool2:.

A teraz mieszkamy bez jakiejkolwiek szafy, na nas czworo mamy jeden rozpadający sie regał produkcji '86, każdy z nas ma szafkę na ubrania wielkości telewizora.

jeszcze raz coś usłyszę że ta szafa nie teges......zjem żywcem:baffled::cool2:
 
reklama
nie ESTETYCZNY tylko EKONOMICZNY

hehehe

Zreszta ja mówiłam że ja bardziej za tradycją niż nowoczesnością ze względu na cenę;-)
Już pisałam,ze gdybym chciała po swojemu i po nowoczesnemu i po w ogóle lux torpeda i jakość i trwałość - mój dom byłby wykańczany jakieś 200 lat.
 
Ditka rozumiem cie!!! Z kasa naprawde ciezko, my sie urzadzimy tylko jesli wezmiemy kredyt bo inaczej sznasy nie ma, u nas jest tak ze moi rodzice maja kase, J raczej mniej tzn duzo mniej, ale jakos nigdy bym do moich nie poszla prosic, w tym miesiacu od tygodnia bylam z groszami w portfelu, mimo z J ma jakas karte kredytowa to sie boimy jak diabla i nie ruszamy, dobrze chociaz ze mama moja kupuje ciuszki dla Agatki to nas odciaza, ja sobie to chyba nic od roku nie kupilam....dlatego biore slub z J, bierzemy kredyt i wtedy urzadzamy chate inaczej bysmy zyli w stanie tzw., deweloperskim przez 200 lat ;) dlatego gratuluje szafy i fajnie ze jest lepiej niz bylo
 
Agaton - wielka buźka:tak::tak::tak:

My o kredycie hipotecznym marzymy - wykończylibyśmy domek jak tylko byśmy chcieli....
ale na razie nie ma szans.....

Agaton - ale kuchnię masz przecież super!!!:tak::tak::tak:
 
Eeee Dita - no to zajefajna ta szafa ;-):tak:
Kasiu - wszystko w hurtowni nam zrobili, wg mojego projektu i dokładnych wyliczeń co do milimetra serio:tak:

tu link do frontów i tam możesz znaleźć blaty /które na pewno są w Castoramie tyle, że drożej/

Kronopol
 
Kasia - a to adres do waszego dostawcy:tak:

DOMO s.j. - Autoryzowany Przedstawiciel
pusty.gif

pusty.gif

80-451 Gdańsk, ul. T.Kościuszki 6
pusty.gif

Tel. (058) 344 19 59
pusty.gif

Domo
pusty.gif

Oferta: Płyta wiórowa, Płyta laminowana, MDF, Blaty kuchenne
 
reklama
Do góry