• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

hehehe - czarna - m mamy nowiuśkie budownictwo, :cool2: a tez nam podłoga skrzypi, hehehe
Po prostu w salonie na razie mamy położne drewniane płyty zamiast podłogi i też skrzypi okropnie...
A zrobimy podłogę tez może na wiosnę jak sie na górę wyniesiemy.
ech.....
 
reklama
my własnie też mamy drewno a dom jest z 34 roku
pokoje mamy przechodnie co mnie dobija
a sufity mamy z trzciny i czegoś tam jeszcze
normalnie szok :szok:ale jak babka zyła to nie pozwoliła żeby robić coś z domem
a jak umarła to nie było kasy na remont:-(
 
No własnie teraz o tym tak mysle :eek: i kratka jest w starym miejscu kuchenki i tutaj jest problem bo okap musi być małe mieszkanie i wogóle nie lubie smrodku i zaparowanych okien
 
Zostane chyba przy tej opcji własnie ze wzgledu na ten okap który byc musi

kuchnia3.jpg
 
reklama
Proponuję ci okap wysuwany, my taki mamy:tak:
i się mieści pod szafką

a oto moje propozycje na ścianę koło okna:-D



propozycja druga - szafka narożna 30 cm i obok 30 cm otwierana normalnie
mi się ta bardziej podoba
koszt 3.800 zł:-)

 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry