reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

ja sie tez nie bede kierowala waga poniewaz mam jeden stopien, a jak do kogos na kawke to beda musieli pomoc wnosic :D, i faktycznie tak jest, ze im ciezszy wozek to tym lepiej sie go prowadzi, niestety tez przerazaja mnie ceny, mimo ze w sumie limitu nie mam, to oczywiscie pozostaje zdrowy rozsadek, chcialabym tez zeby koszyk na dole byl metalowy, nie chce takiego workowatego, bo pamietam z poprzedniego jezdzenia ze taki flak sie robil, i jak cos niezszego to sie odpinal, wiec chcialabym zeby bylo jak w tych starych wozkach, metalowo :)
 
reklama
karenm - JA mam właśnie Jumpera, tyle, że wersję wyprodukowaną jednorazowo na próbę, ale się chyba nie sprzedawał i nie zrobili seryjnej produkcji ;-) Mój różni się tym, że ma 4 takie same duże, pompowane, nieskrętne koła. Reszta identyczna. Ta aukcja co pokazałaś - to jest stara kolekcja, serio, jeszcze z czasów mojego kupowania, teraz to oni mają kolorystykę i wzornictwo duuużo większe i ładniejsze (i odpowiednio droższe), a serwis rewelacja, mnie na miejscu naprawę zrobili, ale to ode mnie było kilka kilometrów, a kamyczki z wojarzy mi powłaziły w koła i jedno nie chciało sie kręcić, to przy okazji wyczyścili wszystkie i dali zgubioną przez nas taką nakładkę ;-) Wszystko w ramach gwarancji, a i miejscowym to po gwarancji też za darmochę naprawiali ;-) Ja z Częstochowy pochodzę, jak i Tako, tylko chwilowo w DE się zgubiłam :-) Tu jest link do sklepu producenta: Producent w
 
Ja przy pierwszym dziecku miałam Emmaljungę Duo Edge - REWELACJA polecam w 100%
Bezawaryjny, świetne materiały i bardzo bardzo wytrzymały. A przy tym zdaje się być wygodny dla dziecka. No i można bujać wózkiem co u nas baaaaaaaardzo często się przydawało ;-)
Niestety teraz mieszkamy na piętrze, więc już nie ma mowy o takim kolosie.
 
Wózek wielofunkcyjny BabyActive Breaker Rally col. 25
ja mam taki wózek szary pomarancz z białym
dzis mi go mąż przytargał z piwnicy do domu i mysłałam ze zawału dostane! był tak brudny ze od razu miałam ochote go wyrzucić na złom:baffled: wqrwiłam się, rozkręcilismy go na częsci pierwsze i 2h prałam go w proszku i domestosie, juz wysechł i własnym oczom nie wierze ze wygląda jak nowy!!!
byłam przekonana do kupna nowego ale szkoda kasy, ten nasz 5lat temu kosztował 725zł, cięzki jest 15kg wazy ale duze nieskrętne koła sobie chwale, czy wyjazdy w góry czy nad morze były bezkolizyjne, po plazy smigałam brzegiem bez problemu. do auta ledwo się miesci ale cos za cos..
kosz jest tak pakowny ze czasami z ciekawosci wazyłam zakupy:szok: do 15kg spokojnie mogłam wsadzić tam!

więc wózek zostaje, będzie w nim jeździło 3 dziecko:-)
 
odpowiadam na temat wózka x-lander x-run Wózek dziecięcy XRUN - X-lander - Wózki dla dzieci - Wózki dziecięce wielofunkcyjne

Aia - ja też kupowałam ten wózek myśląc o aktywnym spędzaniu czasu, a polecili nam go znajomi. Jeśli chodzi o wszelkie nierówne tereny, wąskie ścieżki, łąki, górki, dołki - wózek przejedzie wszędzie. Przy zjazdach w dół stawia się go na tylne koła i wygodnie się zjeżdża nawet po nierównym - tylko siły trzeba, bo choć sam wózek lekki to dziecko trochę waży, no i jak się jeszcze do wózka naładuje półtoralitrową wodę, browary i inne bajery... :p pod górkę w najtrudniejszym terenie (strome, nierówne podjazdy) można jechać na samym przednim kółku, też trzeba siły podnieść wózek więc to opcja tylko na naprawdę ciężki wjazd, ale da się przejechać wszystko :) my wjechaliśmy np. na Skrzyczne... z tym że pod górkę ciągnął wózek mój pies bo bez tego byłoby ciężko pchać go cały czas pod górę - no ale żeby było lekko to wózek musiałby mieć swój silnik :p bo grawitacji się nie przeskoczy żadnym wózkiem :p

ja jestem z wózka bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o wady - trochę miejsca zajmuje w bagażniku (no ale mało miejsca to chyba tylko parasolka zajmuje...), i ma stosunkowo mało miejsca na jakieś bagaże - tylko siatka z tyłu za oparciem (jeśli chodzi o spacerówkę), no i ta mała torba w podwoziu. Jak ktoś chce wózek do jeżdżenia na większe zakupy do sklepu - to będzie mieć problem, choć ja czasem jadę i jakoś sobie radzę :) no i gondola jest ponoć mała (jest też dość ciężka), ja mam małe dziecko więc nie miałam problemu. w foteliku do samochodu - nosidle do teraz Natalia jeździ, na nóżki ma już mało miejsca ale reszta ok, nawet w zimowym kombinezonie nam się mieści. Ale ona jest - tak jak mówię - raczej nieduża (teraz ma 70cm i waży coś między 8 a 9 kilo)

to chyba tyle, jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz :)
 
k8libby fajny ten wózek:tak: Mutsy to dobra firma:tak: ja chyba zakupie mutsy 4rider:tak:
Olga mi sie trzy duze kola super sprawdzily na plazy ,a ze mieszkam 300m od morza to dla mnie b wazne:tak:
Tym powyzszym tez sie nie zle jezdzi po piasku:tak:
 
Olga dziękuję serdecznie za taki szczegółowy opis użytkowania:-D
No właśnie mnie strasznie ta mała ilość miejsca na ewentualne zakupy martwi. Bo, że będę z bąblem jeździła do sklepów i musiała wozić gabaryty, to jest bardziej niż pewne...W tej małej saszetce pewnie połowa by mi się nie zmieściła i to z zastosowaniem zaawansowanej kombinatoryki. No, ale coś za coś...Mamy jeszcze czas, więc trzeba będzie za i przeciw wszystkie rozważyć.
Kusząca niezwykle jest natomiast jego funkcjonalność w terenie...Na wędrówki, w góry, lasy. No i do biegania, co bardzo bym chciała móc z maleństwem robić.
Powiem Wam, że wybór jest cholernie trudny, byłam pewna, że co jak co, ale wybór wózka to czysta, niczym nie skalana przyjemność, chyba się jednak pomyliłam :tak:Nie wzięłam pod uwagę, że nie tylko "porządność", waga i estetyka są istotne, ale kilkadziesiąt innych drobnych, a ważących późniejszy komfort użytkowania rzeczy:dry:
 
dziewczyny co do x-landerów i zakupów, to nie wiem jak Twój Olga model, ale mój (XQ) ma na rączce zaczepy na torbę do wózka i ja na tych zaczepach zahaczam wielką siatę na zakupy i tak wożę - potrzeba matką wynalazków :-)
 
reklama
k8libby fajny ten wózek:tak: Mutsy to dobra firma:tak: ja chyba zakupie mutsy 4rider:tak:
Olga mi sie trzy duze kola super sprawdzily na plazy ,a ze mieszkam 300m od morza to dla mnie b wazne:tak:
Tym powyzszym tez sie nie zle jezdzi po piasku:tak:

Bardzo mi się kolor podoba, neutralny...
A on występuje na różnych kołach, w tej wersji o której mówisz też jest, no i wydaje mi się, że za tą całą masę bajerów to dobra cena :)
 
Do góry