reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

jak mówi mądre przysłowie darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda :-) a że moja siostrzenica rok starsza od Laurki, to dostajemy wszystko w spadku :-D w tym tygodni szafa nam się skapnie, żyć nie umierać :-p
 
reklama
ja mam to szczescie, ze mozemy sobie pozwolic na wszystko nowe, choc nie zawsze wszystko co nowe jest dobre :)
te wozki bogaboo sa mega
spacerowke wybralk moj maz, mclaren recaro, lub sam mclaren :)
 
irisson dobrze Ci ;)) u mnie bratanica ma rok i dwa mce ale po niej wszystko idzie do mlodszego pare mcy kuzyna wiec do mnie tylko szczatki moze dotra, o ile wogole ;)
ale nic to, na szczescie w UK mozna dziecko wyposazyc nie wydajac fortuny ;) jednak wozek wolalam mimo wszystko kupic nowy i porzadny
kruszki heheh gusta mamy podobne, a spacerowke tez mclarena bedziemy kupowac ;)))
 
Irrison ja mam jeszcze jedno przyslowie: Cena czyni cuda :-D
Tak było w przypadku naszego xlandera był po prostu tani

Juditka ja Ci życzę żeby Twoje dziecko ładnie jeździło w wózku. Jednak załatwianie sprawunków z dzieckiem które się drze jak polewane gorącą oliwą nie jest takie miłe ;-). Prawda jest taka, że życie wiele spraw weryfikuje i trzeba być elastycznym dlatego moim zdaniem nie należy planować za bardzo bo potem okazuję się, że się pieniądze wyrzuciło w błoto.

Któraś pisała o dziecku w wózku do 4 lat :szok: no dla mnie to nie dopuszczalne, Maks ma swoje silne nogi po to żeby na nich chodzić i tyle. Ma ćwiczyć mięśnie bo tata chce piłkarza :-D jak widzę takie duże dzieci w wózkach to zawsze się strasznie dziwię i zastanawiam z czego to wynika... ale na szczęście każdy robi jak chce a mi nic do tego więc proszę się nie urażać.:tak:
Po prostu jestem za jak najszybszą samodzielnością. Kurde abstrahując kiedyś wdziałam takie 3-4 letnie dziecko w wózku ze smoczkiem chyba wracało z przedszkola :szok: do teraz to pamiętam taki to była dla mnie trauma :-D
 
Kakakarolina ja jestem mistrzunio promocji jak to mój mąż mówi :-D my tyle wydajemy na żarcie dla Laury, że o wypasionej wyprawce mogę pomarzyć, średnio mi wychodzi 500zł miesięcznie, więc wszystko od rodziny jest mile widziane :-D a jak zaraz do wózka doliczy się, łóżeczko turystyczne, kojec, bujaczek, krzesełko do jedzenia, przewijak i sto pięćdziesiąt innych pierdół, bez których nie da się "żyć" to ładny rachunek wychodzi na końcu :tak: no ale plus jest taki, jak np u mnie dla drugiego dziecka nie kupuję nic, dwa lata różnicy i kilka tys. w portfelu zostaje :-D
 
Co do wyprawki to my w zasadzie całą kupiliśmy na Allegro - w dużych zestawach, żeby nie płacić parę razy za przesyłkę. Z ciekawości zrobiłam potem zestawienie, ile by nas wyszło przy zakupach w sklepach. Zaoszczędziliśmy jakieś 60%! Masa kasy!
 
reklama
maxi cosi jest super. Miałam okazję dużo nim prowadzić ale dwie epoki przed xlanderem jest. Stelaż leciutki, wózek nie kobylasty, lekki, Nie jestem pewna czy ten model ale dopytam. Składanie pneumatyczne bez szarpaniny :tak:
 
Do góry