reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Aż mnie zmroziło jak zobaczyłam posta na fb, takie rzeczy nie powinny się wydarzać... :no2::no:  Otwórz kochana zbiórkę na zrzutce, postaramy się wam pomóc.
 
reklama
Straciliśmy oszczędności i bieżące środki.
Zero poczucia bezpieczeństwa i stabilności.
Żyć się odechciewa
 
Ostatnia edycja:
Bardzo mi przykro...
Nie wiem jakim skurwysynom trzeba być, żeby okraść chore dziecko i jeszcze zdewastować jego pamiątki...

Ktoś musiał dobrze wiedzieć co gdzie macie, ktoś musiał wiedzieć czego szuka.... tym bardziej jest to bolesne...
Nie dość że Was okradziono, to naruszono Wasza intymna, domowa przestrzeń...Aż słów brakuje.
Na drugi raz niestety musicie pieniądze przekazywać do banku. Nie wyobrażam sobie tego, co.przechodzicie...
 
Nie chcemy tego nagkasniac. Już mieliśmy problem z dziennikarzem i musiałam skasować post na fb. Chcieli zrobić sensacje.
Chciałam uzyskać pomoc dla Tosi, dla nas, a ktoś chciał zrobić sensacje.
 
reklama
Trzeba to nagłośnić. Niech zrobią sensację! Wszystkie chwyty dozwolone jeśli tylko mogłoby to pomóc. Nie wiem , może ktoś zasponsoruje jakiś sprzęt rehabilitacyjny, więcej osób dorzuci swoją złotówkę na konto rehabilitacji. Nie bój się tego!
Też jestem zdania że powinniśmy na fb oznaczyć post tematdlauwagi.
 
Do góry