reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa i okolice

Forever, popieram Łazienki:) Chociaż Powsin też fajny i bliżej mnie;) ale nie ma fajnej knajpki z soczkami i lodami... Może poczekamy do kwietnia, będzie ładniejsza pogoda:) Proponuję zrobić jakąś listę chętnych wraz z możliwymi terminami. Ja się piszę! Do terminu się dopasuję:)
 
reklama
Masz rację Silva odnośnie Powsina, ale trzeba brać pod uwagę kwestię dojazdu - nie wszystkie brzuszki są zmotoryzowane - no i knajpianią - raczej tam w kwietniu by się nic nie działo pod tym kątem.
Odnośnie terminu to dobry pomysł - przede wszystkim czy w tygodniu czy w weekend. Ja się w sumie dostosuję poza dniami i godzinami w których wiem, że nie dam rady. No i pamiętajmy, że 21 to Wielki Czwartek więc myślę, że raczej w pierwszej połowie miesiąca.
Myślę, że Zainteresowane powinny napisać czy będą chodzić w tym czasie do pracy i kiedy oraz w jakich godzinach im pasuje. Ja na ten moment w tygodniu mam zupełnie wolny 1,4 i12 - reszta różnie.
 
Ja-Zołza - kojarzę to szare od dymu klimaty :tak: - w sumie to już historyczne czasy, ale i dobrze, bo ciuchy dymem później śmierdziały, a teraz okrutnie mi przeszkadza peciany zapach.

O tak, po takim wieczorze WSZYSTKO waliło dymem. Ale fajnie było ;-)

Ja jestem niezmotoryzowana, ale czasem raczej dysponuję, bo nie pracuję. 6. kwietnia mam gina, poza tym póki co żadnych planów. Postuluję, żeby wybrać miejsce z łatwym dojazdem komunikacją miejską...
 
ja też od razu piszę, zeprzedpołudnia dla mnie lepsze.

ale jeslibyscie sie umowily,a mnie tu nie było...to wyslijcie jakaswiadomosc na prv... <szeroko sie usmiecham>.. bo jak mamczasem takie długie prfzerwy to mogę nie zauważyc..
 
kurka wodna no mi sie znowu ten wyjazd przesunal bo mala chora, zreszta ja bede w wawie jak w koncu tam dojade w weekend
 
no ale dziewczyny na mnie nie patrzcie bo ja nie wiem czy znwou np w nastepny wekend cos nie wypadnie, umowcie sie a jak akurat sie zgra z moim przybyciem to super..nie chce zebyscie przeze mnie mialy cos odkladac i przekladac
 
No dobra... Proponuję się spotkać w piątek 01 kwietnia w Cafe Rozdroże http://www.rozdroze.pl/index.htm . Jako, że otwierają o 10 to może 10.15. aby wszystkie te, które muszą starszą pociechę dostarczyć do przedszkola/żłobka się wyrobiły. Ustalmy, że czekam na opinię regularnych bywalczyń wątku z Wawy i okolic do końca tygodnia odnośnie daty godziny i miejsca, w niedzielę chciałabym wysłać info ma priv pozostałym. Swieże soczki są. W razie pogody można się poturlać ;-) do Łazienek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry