reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa i okolice

reklama
Mrsmoon, kuruj się, zdążysz! :-D

Silva, lecisz Puławską? Może stanę na trasie i ładnie pomacham, to mnie zgarniesz ;-) He he, jak coś, dogadamy się przed spotkaniem :-)
 
Dziewczyny bardzo bym chciała się spotkać, tym bardziej, ze sama niejako to zaproponowałam, ale 02/04 mam urodziny i pierwszego będę miała sporo pracy... Także nie tym razem...
 
Saffi - ja też pracuję - bo nie dostałam zwolnienia :-p - ale ja mam w tym względzie swoje zasady, patrząc po innych to efektywność mam w górnych granicach więc czy zrobię później czy w domu - bez znaczenia.
Larvunia - no nie wiem jak z tym fotkami, ja jestem kiepska w te klocki plus sprzęt mam typu szpiegowskiego, a nie profesjonalnego.
Mrsmoon - napewno wyzdrowiejesz do tego czasu. :tak: Przecież to prawie tydzień.
Zebrra - to Ty baranek jak ja. Ale ja już nie mam odwagi urodzin obchodzić :no:. Ale na 30-chę była impreza w knajpie.
Ja mogę kogoś zgarnać z północy Wawy np. przy metrze na Bankowym - mieszkam na Muranowie.
Dziś, jutro napiszę na priv do pozostałych z Wawy i okolic.
 
Ja też baranek jestem:D

Zeberrko, mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja:)
Zołza, jak chcesz to ja mogę nawet spod domu Cię zabrać, co to dla mnie parę kilimetrów więcej:) Możesz mi na priva adres podać jak się nie boisz;) A jak nie, to Cię z ulicy zgarnę (jak to brzmi heheh). W połowie tygodnia się dogadamy dokładnie.

Co do fotek - ja nie robię, nie lubię!

Mój M. się śmieje, że nieźle będziemy wyglądać. Taka brzuchata brygada:D
 
Wiesz forever tylko, że ja mam stale godziny pracy i u mnie niestety choćbym nie wiem jak chciała, nie da się pewnych rzeczy zrobić później (dzieci z przedszkola w dodatku niepełnosprawnych do domu na później nie zabiorę ;-)).
 
Ostatnia edycja:
Zebrra - to Ty baranek jak ja. Ale ja już nie mam odwagi urodzin obchodzić :no:. Ale na 30-chę była impreza w knajpie.
Forever, ja już gdzieś pisałam, ze w 25 urodziny robiłam imprezę - 02/04/2005 - zmarł papież... Kolejną imprezę robiłam w zeszłym roku - moja trzydziestka... 02/04 wypadał w wielki piątek, więc przełozyłam na 10/04.... Nie musze pisac, co się wydarzyło tego dnia...

Ja też baranek jestem:D

Zeberrko, mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja:)
Ja też mam nadzieję! Kiedy masz urodzinki?
 
Wiesz forever tylko, że ja mam stale godziny pracy i u mnie niestety choćbym nie wiem jak chciała, nie da się pewnych rzeczy zrobić później (dzieci z przedszkola w dodatku niepełnosprawnych do domu na później nie zabiorę ;-)).

Ha ha ha, a dlaczego nie? ;-) To tak jak ja z moimi noworodkami ;-) Przerąbana opcja pracy :-p

Forever, urodziny to najfajniejsze święto! :-D Trzeba co roku uczcić fakt pojawienia się na świecie zajebistej osoby :-D

Silva, ha ha ha, boję się, ale może się odważę :-D

A fotki uwielbiam! Sprzęt mam kiepski, ale zdjęcie się zrobi - tylko mi przypomnijcie, żebym nie zapomniała wziąć! :-p

Zebrra, szkoooda, że nie dasz rady... :-( W takim razie następny termin Ty proponujesz, żeby Tobie też pasowało! :-)
 
Zebrra - pamiętam, że pisałaś... Moje urodziny się jakoś bez pecha odbyły... A 10.04.2010 r. byłam poza Wawą na uroczystości rodzinnej, rano msza a później stacjonarnie za stołem, choć młodsi głównie przed TV.... Ja - Zołza ma racje abyś zaproponowała termin.
Z tą pracą - to ja się wprawdzie nikim nie opiekuję, ale są rzeczy, które mają określony, nieprzesuwalny termin do zrobienia ( i to nie byle jak ), gdybym nawet musiała siedzieć w nocy czy w weekend, więc tzw. presja czasu to u mnie codzienność. Ale dzięki temu mogę sobie wszystko poukładać.
 
reklama
Dziewczyny, napisałam na priv o spotkaniu ale ....:wściekła/y: nie dość, że można wysłać wiadomość AŻ do 5 odbiorców na raz to mi się nie zachowała jego treść w wysłanych :wściekła/y::wściekła/y: i przez to "ominęłam" Izabelę34 - jeśli któraś mogłaby odesłaś mi wiadomość tudzież wysłać do Izabeli34 to byłabym wdzięczna....
 
Do góry