reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

J tez uzywam najrózniejszych firm i nic sie nie dzieje ze skórą maluszka, choc przewaznie stosuje Bambino oliwkę i mydło:)......ponadto wyprałam juz 3 x jego ciuszki w naszym proszu i tez nic sie nie dzieje:)
 
reklama
Ja kapie w fioletowym johnsonie na noc, raz umyłam mydełkiem bambino, na początku smarowałam oliwką johnsona, później nivea, teraz niczym.. jedynie krem przeciw odparzeniom nivea stosuje i czasami oliwka albo sudocrem.. ale nie boje sie tez zmieniac kosmetyków.:)

od miesiąca np uzywam na zmiane 3 rodzajów chusteczek nawilżających bo tyle dostałam rodzajów i jeszcze mam 6 paczek to musze wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
u nas też ciemieniucha między brwiami, i za uszami... wystarczyło raz posmarować maścią ALANTAN PLUS - wymasować to miejsce i znikło:) więc polecam...

co do kosmetyków to do mycia stosuję żel z HIPA - do dupki krem robiony w aptece ( BOSKI) 10 zł ogromna tuba.
Poza tym żadnych innych kosmetyków nie stosuję, sól fizjologiczna do oczek i woda morska do noska...
 
No i mała ma katar:angry::no::angry::no:
Ściągam gluty,mała sie denerwuje,eh...szkoda mi jej,taki malusi nosek,a tyle tego ma,ze szok.
 
Mam pytanko, czy któremuś z waszych dzieciaczków pękł bąbel po szczepionce tej 1 ze szpitala? I co z tym wtedy robić? Czymś przemywać czy zostawić żeby samo się zagoiło?
 
reklama
Do góry