reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
no ale nasze to poterminowe spuznialskie ktore tez nie byly duze jak sie urodzily

no moja Hanka chyba zarazem jedna z najstarszych i najmniejszych,bo waży 6200 g ale w sumie i wczesniak 3 tygodniowy i chyba najmniej ważyla bo WU 2490g tylko:)) a na dodatek kiepski ma apetyt:)) ale chyba taka jej uroda bo wyniki ok :)):biggrin2:
 
U nas z wagą jakieś wariacje dziś znów było 7500 na łazienkowej a ostatnio 7700, jutro idziemy do lekarza sprawdzić dokładnie.
Martwię się bo ostatnio Alex w ogóle nie ma apetytu na nic.
 
Ja nie ważę, choć czasem mnie korci. :dry:
Póki Julian je, jest zadowolony to o tym nie myślę. ;-) Na następnej wizycie, 17.09, dowiem się ile ostatnio Julian urósł.
 
Klucha - na szczęście już chyba goodchudzili, bo nie był pulpet nawet. Ale go sobie wyobrażę w 3 tygodniu życia... :baffled:
Kainkas - jak patrzę na zdjecie Twoje z Hanią pod postami - olej wagę, żadne niedożywione dziecię by się tak nie uśmiechało :-D
MaDunia - ja też nie ważę, tyle co na szczepieniach. Widzę że łądnie, zdrowo rośnie i się rozwija, a ze przybiera - czuć w rękach ;-) więc też się nie dopatruję żadnych nieprawidłowości :happy2:
 
witajcie kwietnioweczki, ja z mam blizniaczych kwietniowych.

Moje maluszki byly wazone tydzien temu i wazyly ponad 8kg i maja kolo 69cm. Moj pierwszy synek to majac pol roku wazyl kolo 7.5.
 
moja dzis ma równo 6 kg :-) udało sie przytyc troszku jestesmy na 25 centylu lekarka powiedziała że mała będzie mała jak ja hheheeh uzyła słowa {"filigranowa") myslałam że padne ja filigranowa z moimi kg hahahhaa:-D (chyba chciała byc uprzejma) :-D:-):-):-):-);-)
 
reklama
Do góry