reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki w czasie ciaży

Cześć dziewczyny
Ja w ciąży zaczęłam mieć straszną zachciankę na kwaśne, dziennie mogę zjeść 1grapefruity i 2cytryny. Ostatnio to nawet specjalnie kupiłam sobie ogórki kiszone i kwaśną kapustę taką miałam ochotę :). Ale niestety dziś się dowiedziałam że nie mogę pić tyle kwasu, bo mogę zakwasić wody płodowe, nie wiem czy to jest na 100% prawda ale jak pójdę na wizytę do ginekologa to się podpytam ;-)



Podobno jak sie ma ochotę na cytrusy to dziewczynka a jak na mieso to chłopczyk:-)


Ja zawsze lubiłam to i to i tak mi zostało.. uwielbiam cytryny grejfruty i pomarancze.. no i mięsko też, więc jeszcze nie wiadomo co będzie..;-)
 
reklama
mniiiaaammm truskaweczki z bitą śmietaną.... mmm też sobie zjem.. jutro..;-) bo teraz to już raczej będe miała problem żeby gdzies u mnie w pracy znaleźć...

Ale mi zrobiłaś smaka... Chocaż te truskawki teraz jeszcze nie sa takie jak powinny.. w większosci bez smaku :-( ale bita smietana poprawi smak.... ahhh az sie nie moge doczekać jutra:-) chyba że mojego pogonie żeby mi kupił i jak wróce do domku wieczorem to sie objem hihihihi
 
Co do zachcianek.. to ja Wam powiem, że nigdy nie lubiłam spaghetti.. moim chłopcom robiłam, ale nigdy sama nie jadłam wiecej niż 3 nitki makaronu...

A tydzień temu pochłonęłam cały duży talerz!! :szok:
I jak nigdy nie lbiam kawy, tak teraz mam często ochotę...
Na taką delikatną z mlezkiem
 
o 21 zachciało mi się sałatki z kurczakiem z KFC. ukochany próbował zamówić telefonicznie, ale okazało się że do nas nie dojeżdża. zrozpaczony powiedział przez telefon do pani, która przyjmowała zamówienie: "bo tutaj obok mnie jest kobieta w ciąży i ma zachcianki... " ;-)
 
halsowa_panna hihi ale i tak nie przywieźli? :-)
Mój mi dzisiaj zrobił jajka sadzone na boczku na śniadanko... ale.. nie umiałam zjeś.. feee... :crazy: A zwykle uwielbiałam takie śniadanka:-)
 
Ostatnia edycja:
przywieźli :tak: udało się przekonać. dziś na wszelki wypadek kupił wcześniej ;-);-)

madeuska na śniadanie najlepiej coś lekkiego...jakiś serek, bo wtedy tak bardzo nie mdli.
pozdrawiam:-)
 
Halsowa, słodkiego serka nie moge z rana:( Ani żadnego wogóle takiego nabiału chyba:-D

Najlepiej działa na mnie świeżutka sucha bułka z herbatką bez żadnych dodatków;-)
 
ciekawe to u nas powinna być babeczka :confused::sorry2:, bo ja wyraźnie owocowa jestem, ale mięso zaczęłam jeść na siłę, żeby anemii nie dostać
 
reklama
Jagoda to zobaczymy czy ten ktoś kto pisał ten atrykuł czy co to tam gdzies było, co czytałam miał rację :-D

U mnie będzie parka bo jem i to i to :-D
 
Do góry