reklama

Ponieważ jesteś taki ... delikatny ciekawy, zwinny. Ponieważ jesteś Happy Baby!

Bezpieczny styl przywiązania sprawia, że dzieci umieją tworzyć trwałe, zdrowe relacje, zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa i spokoju na tyle, aby doświadczało optymalnego rozwoju układu nerwowego.

Ważne, żeby relacja z naszym maluszkiem była czuła, empatyczna i wrażliwa. A rodzic potrafił rozpoznać potrzeby dziecka i zaspokajać je.

Bezpieczne przywiązanie zapewnia Twojemu dziecku najlepszą podstawę wobec życia: chęć do nauki, , zaufanie, zdrową samoświadomość i szacunek dla innych. Dlatego Bella Baby Happy rozumie jak ważne jest wspieranie rodziców i budowania w nich poczucia kompetencji. 

Niemowlęta – rozwój i pielęgnacja

reklama

Happy Baby. Budujemy bezpieczny styl przywiązania

Poznaj nasze produkty

Jak dobrać pieluszki dla maluszka?

Na każdym etapie życia dziecko potrzebuje innych pieluszek. O ile dla noworodka i maluszka, który nie jest jeszcze mobilny, kluczowa będzie delikatność zastosowanych materiałów, o tyle starsze dzieci potrzebują nie tylko solidnej ochrony, ale i sprytnych rozwiązań, które nie utrudniają odkrywania świata. Jak dobrać pieluszki dla maluszka?

Newnborn i Mini : bo jesteś taki delikatny

Noworodki i niemowlęta potrzebują szczególnej ochrony. Z myślą o ich wyjątkowych potrzebach powstały pieluszki Newnborn i Mini Bell Happy. Zastosowany w nich Early Care System skupia się na cechach, które są dla nich najbardziej istotne. To miękkość i delikatność oraz ochrona przed odparzeniami i podrażnieniami wrażliwej skóry.

Specjalnie tłoczona włóknina wewnętrzna zapewnia szybkie wchłanianie, a jej delikatna, przyjemna w dotyku struktura otula wrażliwą skórę najmłodszych. Oddychająca warstwa zewnętrzna zapobiega podrażnieniom. Co ważne indykator wilgotności pozwala rodzicom idealnie dobrać moment zmiany pieluszki.

Maxi oraz Maxi Plus, bo jesteś taki ciekawy

Gdy niemowlę staje się coraz większe, zaczyna się obracać, raczkować, aż w końcu wstaje i próbuje samodzielnie chodzić. Wykorzystuje całą swoją energię na to, by poznawać świat. To dlatego pieluszka w tym okresie powinna nie tylko zapewniać suchość, ale i maksymalną swobodę ruchu. Aby sprostać zadaniu, powstały pieluszkiMaxi oraz Maxi Plus i 360° Comfort System.

Specjalnie zaprojektowany wkład chłonny zapewnia długotrwałe uczucie suchości, chroniąc delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami. System elastycznych elementów w pieluszce, wraz z anatomicznym wkładem chłonnym sprawiają, że ta jest wygodna, nie uwiera i nie krępuje ruchów. Specjalna włóknina rozprowadzająca zapewnia szybkie wchłanianie na całej długości pieluszki, bardzo szybko izolując wilgoć od skóry dziecka.

Pantsy: bo jesteś taki zwinny

Dzieci, które są mobilne, ponieważ samodzielnie chodzą, z pasją eksplorują otoczenie. Mali odkrywcy są bardzo ciekawscy, aktywni, zwinni i… niecierpliwi. Z myślą o nich powstały Pantsy, czyli pieluchomajtki dla dzieci chodzących (w trzech rozmiarach).

Dlaczego pieluchomajtki Bella Happy są dobrym wyborem? Pantsy są nie tylko delikatne i komfortowe w użytkowaniu, ale i wygodne do zakładania, co na tym etapie życia dziecka jest szalenie ważne. Zastosowany w nich Quick & Easy System to sposób na sprawną zmianę pieluszki i szybki powrót do zabawy.

Pieluchomajtki Happy to również rozwiązanie, które wspiera dziecko w nauce samodzielności. Pomaga również przyzwyczajać dziecko do noszenia bielizny w przyszłości.

Dlaczego pieluszki Bella Happy są wyjątkowe?

Wysoka jakość i bezpieczeństwo pieluszek Happy została potwierdzona w testach dermatologicznych. Produkty uzyskały również Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz Państwowego Zakładu Higieny.

Co je wyróżnia?

Wyjątkowa skuteczność, czyli specjalnie zaprojektowany wkład chłonny, który zapewnia długotrwałe uczucie suchości i ochronę delikatnej skóry dziecka przed podrażnieniami.

Wyjątkowa oddychalność, czyli lekkie i przewiewne pokrycie, które gwarantuje swobodny dostęp powietrza, pozwala skórze oddychać i zmniejsza ryzyko odparzeń.

Idealne dopasowanie, czyli anatomiczny kształt i elastyczne elementy, które zapewniają doskonałe dopasowanie pieluszki oraz swobodę ruchu, na każdym etapie rozwoju dziecka.

Delikatność, czyli miękka i przyjemna w dotyku włóknina, która delikatnie otula skórę maluszka, zapewniając wyjątkowe uczucie komfortu.

Ponadto Happy Safe Way są:

  • 0% perfume – na pieluszki Happy nie są nanoszone żadne zapachy
  • 0% chlorine – pieluszki Happy nie zawierają surowców bielonych szkodliwym chlorem elementarnym
  • 0% latex – pieluszki Happy nie zawierają elementów lateksowych, które mogą powodować podrażnienia u osób wrażliwych na ten surowiec