reklama
Szykuj szafę! Wyprzedaż w 5.10.15.
materiał partnera (*)

Szykuj szafę! Wyprzedaż w 5.10.15.

Lato z 5.10.15. zapowiada się naprawdę gorące! Letnie miesiące zostaną zdominowane przez kolorystkę rodem z kolorowej Kuby oraz klimat piaszczystych, nadmorskich plaż.

Właśnie w letniej kolekcji możemy znaleźć linię pełną soczystych barw i intensywnych kolorów.

Znajdziemy wśród nich kolor dojrzałej pomarańczy, odcienie zieleni i ciemnego turkusu, czy żółć, które zostały uzupełnione kolorami fluo.

Oczywiście nie można zapomnieć o tym, co wyróżnia ubrania 5.10.15. czyli fantastyczne nadruki przedstawiające egzotyczne, roślinne motywy, naniesione na luźne, zwiewne, typowo letnie fasony, wykończone frędzlami oraz plecionymi sznureczkami.

Modnie, stylowo, kolorowo - po prostu letni koktajl barw.

Natomiast, jeżeli wasze dzieci lubią klasyczne wzory, to pewnie zachwyci je linia marynistyczna, w której nie zabraknie ubrań w marynarskie paski.

Luźne sportowe fasony zostały zdominowane prze biel oraz granat przechodzący w błękit, a także szarości i rozbielone beże z dodatkiem pudrowego różu.

W propozycjach skierowanych do dziewczynek możemy odnaleźć ubrania z naniesionym efektem mieniącej się wody lub błysku rybiej łuski.

Prawdziwie wakacyjne stylizacje, które pokochają małe dziewczynki.

A teraz najlepsza informacja. Większość ubrań z letniej kolekcji możecie teraz kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto się pospieszyć i zajrzeć do sklepu onlinelub stacjonarnego, bo ubranka znikają błyskawicznie!

Baw się modą, korzystaj z niskich cen!


reklama
reklama