reklama

Jesteś spięta? Zacznij od gimnastyki twarzy!

Ciągle poważne tematy, a potrzebujemy też trochę się zrelaksować. Tak więc, dzisiaj zapraszam na gimnastykę twarzy. Czego się dowiesz i nauczysz?

Po pierwsze prostego masażu limfatycznego twarzy i szyi, który super dotlenia, detoksykuje tkanki i wpływa na ogólną kondycję skóry. Po prostu będziesz wyglądać młodo.

Potem przejdziemy do gimnastyki twarzy – wykonamy kilka ćwiczeń wzmacniających mięśnie czoła, oczu, policzków, szyi. Stanie się bardziej jędrna, sprężystsza i gładsza.

I na koniec dobierzemy się do napięciowych bólów głowy i karku. Wykonamy wspólnie prosty i skuteczny masaż głowy i karku.

Zajęcia poprowadzi: Helena Orzechowska absolwentka European Shiatsu School, gdzie uzyskała tytuł Bodyworkera Shiatsu Zen oraz masażystki twarzy Shiatsu Facelift; certyfikowana instruktorka gimnastyki twarzy Facefitness autorstwa Patrycji Kondrackiej.

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Psychodietetyki (SWPS), ukończyła szkolenia w zakresie naturalnej pielęgnacji skóry i włosów Akademii CulumNATURA® (Austria, Ernstbrunn). Obecnie kształci się na Terapeutę Shiatsu Zen – techniki masażu, która w subtelny sposób łączy w sobie tradycję TCM z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii, osteopatii.