BB Rozmowy

Jesteś spięta? Zacznij od gimnastyki twarzy!

Ciągle poważne tematy, a potrzebujemy też trochę się zrelaksować. Tak więc, dzisiaj zapraszam na gimnastykę twarzy. Czego się dowiesz i nauczysz?

Po pierwsze prostego masażu limfatycznego twarzy i szyi, który super dotlenia, detoksykuje tkanki i wpływa na ogólną kondycję skóry. Po prostu będziesz wyglądać młodo.

Potem przejdziemy do gimnastyki twarzy – wykonamy kilka ćwiczeń wzmacniających mięśnie czoła, oczu, policzków, szyi. Stanie się bardziej jędrna, sprężystsza i gładsza.

I na koniec dobierzemy się do napięciowych bólów głowy i karku. Wykonamy wspólnie prosty i skuteczny masaż głowy i karku.

Zajęcia poprowadzi: Helena Orzechowska absolwentka European Shiatsu School, gdzie uzyskała tytuł Bodyworkera Shiatsu Zen oraz masażystki twarzy Shiatsu Facelift; certyfikowana instruktorka gimnastyki twarzy Facefitness autorstwa Patrycji Kondrackiej.

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Psychodietetyki (SWPS), ukończyła szkolenia w zakresie naturalnej pielęgnacji skóry i włosów Akademii CulumNATURA® (Austria, Ernstbrunn). Obecnie kształci się na Terapeutę Shiatsu Zen – techniki masażu, która w subtelny sposób łączy w sobie tradycję TCM z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii, osteopatii.

W ubiegłych tygodniach:

Page 1 of 4.

Życzymy Ci pięknych, dobrych Świąt
Co musisz wiedzieć w ciąży o konflikcie serologicznym? Webinar 10.12
Webinar. Jak nauczyć maluszka mówić? 2.12.
Skąd będę wiedzieć, że to już poród?
Jak dbać o bliznę po CC i nacinaniu krocza?
Premiera nowej linii kosmetyków Clochee Baby&Kids. Dołącz do webinaru!
Powiedz komuś. Wybór powinien należeć do każdej z nas
Nowości w BB, czyli - o matko, tego nie przegap!

Nowości w BB, czyli - o matko, tego nie przegap!

Wiadomości o tym co się dzieje w portalu!

Dlaczego warto się bawić w zabawy paluszkowe?

Dlaczego warto się bawić w zabawy paluszkowe?

Jak na rozwój dzieci wpływają zabawy paluszkowe? Jak mają wpływ na rozwój mowy dziecka? I dlaczego zabawy paluszkowe są dobre nie tylko dla najmłodszych?

O dorastaniu do roli matki i pokonywaniu wstydu...

O dorastaniu do roli matki i pokonywaniu wstydu...

Rozmawiamy o rodzicielstwie, dorastających dzieciach, wdzięczności, wprowadzaniu zmian w życie, o docenianiu samego siebie i akceptacji.

Page 1 of 4.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: