reklama

Live z ekspertkami: Jak skutecznie nauczyć dziecko języka angielskiego

W dzisiejszym świecie biegła znajomość języków obcych staje się nie tyle atutem, co koniecznością. Ale kiedy zacząć naukę, by była ona skuteczna i przede wszystkim przyjemna dla naszych najmłodszych?

Czy istnieje złoty środek, który pozwoli Twojemu dziecku płynnie mówić po angielsku, jednocześnie dbając o jego rozwój emocjonalny i intelektualny? A może zmagasz się z pytaniem, czy Twoje wsparcie jako rodzica pomaga, czy raczej przeszkadza w tym procesie?

Jeśli tak, ten live jest dla Ciebie! Widzimy się 19. września o godz. 10:00.

Jeśli masz pytania do moich rozmówczyń - zadaj je podczas spotkania :)

Moimi gościniami będą:
Ola Komada - Prezeska Edu Bears, firmy, której misją jest wywieranie pozytywnego wpływu na edukację językową najmłodszych. Wierzy, że wszystkie dzieci mają ogromny potencjał, trzeba tylko umieć go w umiejętny sposób wydobyć. Szerzy idee edukacji relacyjnej, z poszanowaniem małego człowieka i zadbaniem o jego dobrostan.

Jest aktywną metodyczką, lektorką języka angielskiego oraz świadomą mamą. To wszystko pozwala jej być naprawdę blisko tematów, którymi zajmuje się na co dzień. Madwoje dzieci: 11-letniego Emila i 15 letnią Zuzię, która właśnie otrzymała certyfikat C1 Advanced z jęz. agielskiego

Magdalena Szuber - Właścicielka szkoły języka angielskiego dla dzieci i młodzieży iSpeak. Na co dzień dyrektor metodyczna wspierająca 20 osobowy zespół lektorski w rozwoju zawodowym. Absolwentka filologii angielskiej NKJO i IFA we Wrocławiu, absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS.

Lektorka z pasji, psycholog z ciekawości do ludzi. Metodyk Edu Bears, prelegentka Ogólnopolskiej Konferencji Synergy Garden i trener szkoleń OLDI dla właścicieli szkół językowych. Moje ulubione hasła jako właściciela szkoły językowej i metodyka to praktyka, wiara w ludzi i uporządkowany sposób myślenia o zarządzaniu zespołem. Jest mamą trzyletniego Bruna, który już uczy się angielskiego.