reklama

Gra Skubane kurczaki

Nasza ocena: 

Gra typu memory. Celem jest zdobycie wszystkich piór przeciwników, dzięki dobrej pamięci. Płytki z obrazkami posłużą także do rozwijania wyobraźni i  rozbudowywania słownictwa przez wymyślanie historyjek związanych z ciekawymi rysunkami. 2-4 graczy. Gra nagradzana: Sonderpreis Kinderspie w 1998 r, Das erste Mal Deutscher Spiele Preis: Bestes Kinderspiel w 1998
Gra Skubane Kurczaki
2-4 graczy
Wiek: 4 +

Gra Skubane Kurczaki powędrowała do 3 rodzin i wszyscy czonkowie testu ją pokochali! Zobaczcie recenzje!

Recenzje testerów

Recenzja Małgorzata o Gra Skubane kurczaki

Małgorzata

Gra Skubane Kurczaki to świetna zabawa dla całej rodziny. Odkąd mamy tą grę gramy w nią codziennie wieczorem całą rodzinką i każdy bawi się przy niej świetnie. Wspaniały trening dla naszego mózgu a jednocześnie dużo śmiechu i radości dziecka, kiedy ogrywa całą rodzinę :)
Wiek dziecka: 4 l+

Recenzja Anna o Gra Skubane kurczaki

Anna

Gra „skubane kurczaki” jest dla mojej córki świetna. Jest starannie wykonana, obrazki są ładne, kolorowe. Drewniane kurki są starannie wykonane i budzą zainteresowanie dziecka.

Gra pozwala ćwiczyć koncentrację. Dzięki niej dziecko uczy się zapamiętywania. Córka była bardzo skoncentrowana na grze. Miło spędzony czas. Gra dla całej rodziny ;)
Wiek dziecka: 4 l+

Recenzja Anna o Gra Skubane kurczaki

Anna

Gra „Skubane kurczaki” jest na tyle prosta, że może grać w nią mój 3 letni młodszy synek i na tyle zajmująca, że chętnie zagra też i starszy 9-cio latek.

Estetycznie wykonana. Elementy są duże, kurki zrobione z drewna, a tekturowe elementy zaskakują grubością – z pewnością tak szybko nie ulegnie zniszczeniu!

Gra wywołuje wiele pozytywnych emocji, zbieranie (i zabieranie) piórek to chyba najfajniejszy element każdej z rozgrywek. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wiek dziecka: 8 l+